0
 • Cena
-
 • Skleník jako přístavba ke zdi domu[?]
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 23 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Skleník Limes Hobby H 6/2,5

Ean8594073060280
KódKL8594073060280
DostupnostDovezeme do 2-4 týdnů
Dárek ke zboží Video ...
+ přepravné po ČR: 799 Kč

Konfigurátor

Vyberte: Výplň [?]

H 6/2,5 - Skleníkové sklo Helios H 6/2,5 - Skleníkové sklo Helios - -

Vyberte: Výběr dveří [?]

Základní dveře 170 cm Základní dveře 170 cm - -

Vyberte: Další otvírací okna [?]

Základní počet stř. oken dle typu skleníku Základní počet stř. oken dle typu skleníku - -

Vyberte: Nákup s montáží [?]

Montáž - NE Montáž - NE - -
17 935 Kč
bez DPH 14 822 Kč
+
-
Dárek k tomuto zboží:
++ >vrátíme Vám 300Kč< ↗
++ >vrátíme Vám 300Kč< ↗
Dárek k tomuto zboží:
+ >vrátíme Vám 300Kč< ↗
+ >vrátíme Vám 300Kč< ↗

Rozměr1,97 x 2,51 x 2,02 m (š x d x v).

Boční stěny skleníku jsou kolmé.

Díky jedinečné průmyslově chráněné konstrukci, je na tomto skleníku minimalizováno množství spojovacích prvků. Proto je jeho montáž mnohem jednodušší než u jiných podobných skleníků.

Skleník má posuvné dveře o šíři 62 cm zavěšené na celokrytých bezúdržbových ložiskách, které zajistí bezproblémové otvírání. Pro rychlejší odvětrání skleníku si lze doobjednat "Střešní okno navíc". (Jeho cena je příplatek za samostatnou konstrukci pro otevření střechy v místě okna. Při dodatečném dokoupení si musí zákazník dát sklo rozříznout na potřebný rozměr.)

Skleník je připraven k použití již v základním provedení, v konfigurátoru si lze skleník již jen doupravit dle vašich požadavků.

Konstrukce skleníků Limes HOBBY je vyrobena z profilovaného žárově zinkovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm. Garantujeme Vám, že na skleníku není ani jediné místo, kde by se svařováním či bodováním spálil zinek a mohlo tak docházet k předčasné korozi.
Proto: na tyto skleníky poskytujeme záruku 10 let.


Výplň
U skleníků řady Hobby H 6 je možno si vybrat výplň:  

 • skleníkové sklo Helios rozptylové (ideální klasická skleníková výplň, láme dobře sluneční paprsky, není nutné zastiňování rostlin)
 • kvalitní polykarbonát Makrolon o síle 4 mm (pevnější a lehčí než sklo, což je výhodné při manipulaci a nárocích na jeho základy. Díky této kombinaci vznikl skleník o mnohem vyšší pevnosti, než jsou hliníkové skleníky z Asie.)Gumová lemovka: je dodávána se skleníkem pro pružné uložení střešních skel. Pod boční skla a do čel skleníku gumová lemovka není nutná a není ani k doobjednání.

Okna
V základní verzi má každý skleník pro lepší odvětrávání střešní okna* na ruční otevírání. V konfigurátoru si můžete počet oken zvýšit a okna doplnit i o automatické otevírače.
* počet střešních oken uvádíme v záložce Parametry...
Ke skleníku můžete mít i boční okna s vestavěným automatickým otvíračem, která již výrazně zlepšují cirkulaci vzduchu ve skleníku.

Inovace 2021:
Na základě poznatků od zákazníků jsme zdokonalili skleník o lepší větrání díky osazení větracím oknem i v jeho zadním čele.
(+ jsme modernizovali zajištění větracích oken v jejich zavřeném stavu).
/viz. fotografie/


Nabízíme Vám montáž skleníku:
Objednanou montáž provádíme na již připravené základy. Jejich vybudování není součástí montáže. Jak se staví skleník Hobby (3m) si můžete prohlédnout na přiloženém videu (zdroj: Jan Navrátil - děkujeme).

Prodloužení
Skleníky Hobby lze libovolně prodlužovat pomocí "Prodlužovacího modulu"  - v záložce Doplňky u tohoto zboží.

Doporučujeme:
- Přiobjednat k vašemu budoucímu skleníku okapy pro sběr dešťové vody. Neboť vody není nikdy dost! (v záložce Doplňky u tohoto zboží.)
- Zalévat systémem kapkové závlahy. Její rostlinná prospěšnost, úspora vody a další výhody jsou ověřené komerčním pěstitelstvím.


Skleníky HOBBY představují zcela novou modelovou řadu, která vychází z dlouhodobých zkušeností s výrobou skleníků. U tohoto typu skleníku je minimalizováno množství spojovacích prvků, což napomáhá jednodušší montáži, avšak při zachování všech potřebných statických parametrů.


Kupujete výrobek s Certifikátem kvality: ISO 9001:2016 a Certifikátem Český výrobek.
vyrobeno v cesku tyto skleníky jsou vyráběny v Česku (již více jak 15 let!)

Ke skleníkům nabízíme také řadu doplňků a příslušenství - v záložce Doplňky u tohoto zboží.


vyrobeno v České republice

Jak připevníte skleník k základům?

Je to snadné... . Konstrukce skleníku Hobby má již předvrtané otvory o průměru 6 mm. Ideální je použít takzvané natloukací hmoždinky. U těch není nutné otvory předem předvrtávat. Délka šroubu/hmoždinky, by měla být alespoň 50mm. Skleník Hobby se kotví z vnější strany konstrukce.
Jak Vám skleník doručíme?

Přivezeme Vám jej totiž osobně našim vozem se zabezpečením proti jakémukoli rozbití. Buďte bez obav, cestou k Vám se mu nic nestane! Každý díl si při jeho převzetí zkontrolujete.

Bezpečná doprava skleníků Limes ... zároveň Vám zodpovíme jakékoli otázky týkající se jeho sestavení!


TIP: kam v zahradě skleník umístit a jak jej orientovat:

základní podmínkou je místo co nejvíce slunné a nejméně větrné. Jelikož příliš slunce lze utlumit sítěmi, žaluziemi či nátěrem vápenným mlékem, tak málo slunce se nijak zařídit už nedá. Ideálem je umístění severojižním směrem. Takto Vám bude krásně svítit sluníčko na skleník po celé léto v maximální míře. Máte-li skleník primárně pro zimování rostlin a Vaše rostliny upřednostňují zimní osvětlení, je lepší orientace východozápadní. Terén rovný, spíš na vyšším místě než v dolíku, ať nehrozí zatopení při prudké průtrži mračen. Myslete také na to, aby skleník za pár let nestínily dnes nízké stromky.Další zboží z této kategorie

 

           © 2004 – 2024                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji