0
 • Cena
-
 • Skleník jako přístavba k domu[?]
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 19 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Skleník Limes Hobby H 6/2,5

Ean8594073060280
KódKL8594073060280
DostupnostK odeslání do 25 dnů
Na toto zboží máte od nás dopravu ZDARMA!

Konfigurátor

Vyberte: Výplň [?]

H 6 - Skleníkové sklo Helios H 6 - Skleníkové sklo Helios v ceně

Vyberte: Výběr dveří [?]

Základní dveře 170 cm Základní dveře 170 cm v ceně

Vyberte: Další otvírací okna [?]

Základní počet stř. oken dle typu skleníku Základní počet stř. oken dle typu skleníku v ceně

Vyberte: Nákup s montáží [?]

Montáž - Ne Montáž - Ne v ceně
12 649 Kč
bez DPH 10 454 Kč
+
-

Popis zboží

Rozměr1,97 x 2,51 x 2,02 m (š x d x v).

Boční stěny skleníku jsou kolmé.
Skleník lze přikoupením Prodlužovacích dílů prodlužovat o 1,0m (naleznete v Souvisejícím zboží).
(*individuálně i jen o 0,5m - napište nám).

Díky jedinečné průmyslově chráněné konstrukci, je na tomto skleníku minimalizováno množství spojovacích prvků. Proto je jeho montáž mnohem jednodušší než u jiných podobných skleníků.

Skleník má posuvné dveře o šíři 62 cm zavěšené na celokrytých bezúdržbových ložiskách, které zajistí bezproblémové otvírání. Pro rychlejší odvětrání skleníku si lze doobjednat "Střešní okno navíc". (Jeho cena je příplatek za samostatnou konstrukci pro otevření střechy v místě okna. Při dodatečném dokoupení si musí zákazník dát sklo rozříznout na potřebný rozměr.)

Skleník je připraven k použití již v základním provedení, v konfigurátoru si lze skleník již jen doupravit dle vašich požadavků.

Konstrukce skleníků Limes HOBBY je vyrobena z profilovaného žárově zinkovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm. Garantujeme Vám, že na skleníku není ani jediné místo, kde by se svařováním či bodováním spálil zinek a mohlo tak docházet k předčasné korozi.
Proto: na tyto skleníky poskytujeme záruku 10 let.


Výplň
U skleníků řady Hobby H 6 je možno si vybrat výplň:  

 • skleníkové sklo Helios rozptylové (ideální klasická skleníková výplň, láme dobře sluneční paprsky, není nutné zastiňování rostlin)
 • kvalitní polykarbonát Makrolon o síle 4 mm (pevnější a lehčí než sklo, což je výhodné při manipulaci a nárocích na jeho základy. Díky této kombinaci vznikl skleník o mnohem vyšší pevnosti, než jsou hliníkové skleníky z Asie.)Gumová lemovka: je dodávána se skleníkem pro pružné uložení střešních skel. Pod boční skla a do čel skleníku gumová lemovka není nutná a není ani k doobjednání.

Okna
V základní verzi má každý skleník pro lepší odvětrávání střešní okna* na ruční otevírání. V konfigurátoru si můžete počet oken zvýšit a okna doplnit i o automatické otevírače.
* počet střešních oken uvádíme v Parametrech níže...
Ke skleníku můžete mít i boční okna s vestavěným automatickým otvíračem, která již výrazně zlepšují cirkulaci vzduchu ve skleníku.


Nabízíme Vám montáž skleníku:
Objednanou montáž provádíme na již připravené základy. Jejich vybudování není součástí montáže.

Prodloužení
Skleníky Hobby lze libovolně prodlužovat pomocí "Prodlužovacího modulu"  - viz Související zboží daného skleníku.

Doporučujeme:
- Přiobjednat k vašemu budoucímu skleníku okapy pro sběr dešťové vody. Neboť vody není nikdy dost! (viz. Související zboží)
- Zalévat systémem kapkové závlahy. Její rostlinná prospěšnost, úspora vody a další výhody jsou ověřené komerčním pěstitelstvím.


Skleníky HOBBY představují zcela novou modelovou řadu, která vychází z dlouhodobých zkušeností s výrobou skleníků. U tohoto typu skleníku je minimalizováno množství spojovacích prvků, což napomáhá jednodušší montáži, avšak při zachování všech potřebných statických parametrů.


Kupujete výrobek s Certifikátem kvality: ISO 9001:2016 a Certifikátem Český výrobek.
vyrobeno v cesku tyto skleníky jsou vyráběny v Česku (již více jak 15 let!)

Ke skleníkům nabízíme také řadu doplňků a příslušenství - viz Související zboží níže.


vyrobeno v České republice

 Jak Vám skleník doručíme?

Přivezeme Vám jej totiž osobně našim vozem se zabezpečením proti jakémukoli rozbití. Buďte bez obav, cestou k Vám se mu nic nestane! Každý díl si při jeho převzetí zkontrolujete.

Zároveň Vám zodpovíme jakékoli otázky týkající se jeho sestavení!

 


TIP: kam v zahradě skleník umístit a jak jej orientovat:

základní podmínkou je místo co nejvíce slunné a nejméně větrné. Jelikož příliš slunce lze utlumit sítěmi, žaluziemi či nátěrem vápenným mlékem, tak málo slunce se nijak zařídit už nedá. Ideálem je umístění severojižním směrem. Takto Vám bude krásně svítit sluníčko na skleník po celé léto v maximální míře. Máte-li skleník primárně pro zimování rostlin a Vaše rostliny upřednostňují zimní osvětlení, je lepší orientace východozápadní. Terén rovný, spíš na vyšším místě než v dolíku, ať nehrozí zatopení při prudké průtrži mračen. Myslete také na to, aby skleník za pár let nestínily dnes nízké stromky.


Parametry

Výrobce Limes
Výplň [?] Polykarbonát,
Skleníkové sklo Helios rozptylové
Skleník jako přístavba k domu [?] Ne
Délka (cm) 251
Šířka (cm) 197
Výška (cm) 202
Počet otvíracích oken [?] 1
Dveře posuvné o šíři 62 cm zavěšené na celokrytých bezúdržbových ložiskách
Hmotnost (kg) 270
► ► Napište nám ... (dotaz na prodavače:) ◄ ◄
05.05.2017 Zákazník
PROSIM O ODPOVED. JE KOSTRA OCELOLECH POZINK TL.1-1.5MM? JE OTEVIRACI OKENKO SOUCAST DODAVKY? JE MOZNO DODAT SAMOOTEVIRANI HYDRAULICKE A ZA KOLIK? JE KOSTRA PRIZPUSOBENA I K OSAZENI POLYKARBONATEM TL. 10MM JE MOZNO DODAT SAMOSTATNOU KOSTRU- VYPLN MAM SVOU? KOLIK BY STALA DOPRAVA KOSTRY DO OSTRAVY-DOPRAVU INZERUJETE ZDARMA? TERMIN DODAVKY? DEKUJI DOSTAL JAROSLAV PODROUZKOVA 1687 70800 OSTRAVA
05.05.2017 Zákaznický servis:
Kostra má sílu oněch 1 – 1,5 mm. Ale polykarbonáty o síle 10 mm by na ni bohužel umístit nešly (přečnívaly by). Max. 4 mm. Stejně tak i konstrukce skleníku Variant, která je silnější, je možné umístit polyk. o síle max. 6 mm. Každopádně samostatnou konstrukci dodat lze. Její cena je: 6.987,-Kč, doprava k Vám by byla zdarma a samootvíraní k němu by dodat šlo také (718,-Kč). Doba dodání by byla cca do týdne, max. 14-ti dnů.
18.10.2017 Zákazník
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na tvorbu řas případně tvorba černoty v dutinkách polykarbonátu, píště, že hrany polykarbonátových desek jsou speciální technologií „uzamčeny” proti pronikání nečistot do komůrek, čímž jsme výrazně prodloužili jejich životnost.Tzn. nikdy tam nic nezčerná, nevytvoří se řasy atd., životnost je cca jak dlouho při našich českých podmínkách, díky
19.10.2017 Zákaznický servis:
Polycarbonát, i když je zatavený, tak je porézní a nasává vlhkost. To znamená, že zanesení řasami se nedá zabránit. Jenom u zataveného polycarbonátu se počítá s tím, že tento proces nastoupí později. Vzhledem k tomu, že je to novinka, délku životnosti výrobce neuvádí. (Výrobce Limes pro výplň skleníků vždy doporučuje sklo, které je přírodní materiál a jeho vlastnosti se nemění :)
23.03.2019 Zákazník
Dobrý den, je možno délku skleníku upravit na 3.7 m, preferuji sklo Helios, děkuji Jiří H.
25.03.2019 Zákaznický servis:
Tento skleník lze nastavovat po 1 m. Takze nejblíž Vašemu požadavku by mohl být jeho následující rozměr (š x d): 1,97 x 3,5m / cena se sklem Helios: 15.034,-Kč.
01.03.2020 Zákazník
Dobrý den , je možné tento skleník s polykarbonem upravit na délku 3m ? Děkuji Soukup
03.03.2020 Zákaznický servis:
Ano, tato úprava je u tohoto skleníku možná. Více informací, případně objednání nám napište již na email nebo telefonicky :)

Související zboží - Skleníky

Další zboží z kolekce


Kontaktujte nás


+420 735 099 044
     


Kontaktní formulář facebook zelené údolí
Přátelé Zeleného údolí

                                  

Platební metody: VISA VISA Electron MasterCard MasterCard Electronic Maestro Verified by VISA MasterCard Secure Code

           © 2004 – 2020                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji           povolit cookies - více informací