0
 • Cena
-
 • Skleník jako přístavba k domu[?]
Doporučujeme
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 17 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Skleník Limes Hobby H 6/2,5

Ean8594073060280
KódKL8594073060280
DostupnostK odeslání do 25 dnů
Na toto zboží máte od nás dopravu ZDARMA!

Konfigurátor

Vyberte: Výplň [?]

H 6 - Skleníkové sklo Helios v ceně

Vyberte: Výběr dveří [?]

Základní dveře 170 cm v ceně

Vyberte: Další otvírací okna [?]

Základní počet stř. oken dle typu skleníku v ceně

Vyberte: Nákup s montáží [?]

Montáž - Ne v ceně
11 485 Kč
bez DPH 9 492 Kč
+
-

Popis zboží

Rozměr: 1,97 x 2,51 x 2,02 m.

Boční stěny skleníku jsou kolmé.
Skleník lze přikoupením Prodlužovacích dílů libovolně prodloužit (naleznete v Souvisejícím zboží).
(*individuálně i jen o 0,5m - napište nám).

Skleník má posuvné dveře o šíři 62 cm zavěšené na celokrytých bezúdržbových ložiskách, které zajistí bezproblémové otvírání. Pro rychlejší odvětrání skleníku si lze doobjednat "Střešní okno navíc". (Jeho cena je příplatek za samostatnou konstrukci. Při dodatečném dokoupení si musí zákazník dát sklo rozříznout na potřebný rozměr.)

Gumová lemovka: je dodávána se skleníkem pro pružné uložení střešních skel. Pod boční skla a do čel skleníku gumová lemovka není nutná a není ani k doobjednání.

Výplň:
U skleníků řady Hobby H 6 je možno si vybrat výplň:
- speciální skleníkové sklo Helios s efektem rozptylu paprsků. Není třeba uvnitř stínit. K rostlinám se dostane veškeré spektrum světla a přitom nehrozí jejich spálení.
- kvalitní polykarbonát Makrolon o síle 4 mm, který je již přímo z výroby zataven speciální technologii proti proniknutí nečistot do komůrek polykarbonátu a ten je tak lépe chráněn. Není tedy třeba speciálních lišt ani lepících pásek. Díky této kombinaci vznikl skleník o mnohem vyšší pevnosti, než jsou hliníkové asijské skleníky.  S komůrkovým polykarbonátem je skleník mnohem lehčí a tak méně náročný na pevné základy. Díky jedinečné, průmyslově chráněné konstrukci, je na tomto skleníku minimalizováno množství spojovacích prvků. Proto je mnohem jednodušší montáž než u jiných podobných skleníků.

Nabízíme Vám montáž skleníku:
Objednanou montáž provádíme na již připravené základy. Jejich vybudování není součástí montáže.


Skleníky HOBBY představují zcela novou modelovou řadu, která vychází z dlouhodobých zkušeností s výrobou skleníků. U tohoto typu skleníku je minimalizováno množství spojovacích prvků, což napomáhá jednodušší montáži, avšak při zachování všech potřebných statických parametrů.

Konstrukce skleníků je vyrobena ze žárově zinkovaného profilovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm. Maximální kvalitu a spolehlivost posuvných dveří zajišťují bezúdržbová ložiska. Hřebenová výška 201 cm zaručuje bezproblémový pohyb obsluhy uvnitř skleníku.

Certifikáty kvality: ISO 9001:2001 a Certifikát Český výrobek.

Ke skleníkům nabízíme také řadu doplňků a příslušenství - viz Související zboží níže.


vyrobeno v České republiceParametry

Výrobce Limes
Výplň [?] Polykarbonát,
Skleníkové sklo Helios rozptylové
Skleník jako přístavba k domu [?] Ne
Délka (cm) 251
Šířka (cm) 197
Výška (cm) 202
Počet otvíracích oken [?] 1
Dveře posuvné o šíři 62 cm zavěšené na celokrytých bezúdržbových ložiskách
Hmotnost (kg) 270
?? ... poslat dotaz prodavači / odpovíme Vám
05.05.2017 Zákazník
PROSIM O ODPOVED. JE KOSTRA OCELOLECH POZINK TL.1-1.5MM? JE OTEVIRACI OKENKO SOUCAST DODAVKY? JE MOZNO DODAT SAMOOTEVIRANI HYDRAULICKE A ZA KOLIK? JE KOSTRA PRIZPUSOBENA I K OSAZENI POLYKARBONATEM TL. 10MM JE MOZNO DODAT SAMOSTATNOU KOSTRU- VYPLN MAM SVOU? KOLIK BY STALA DOPRAVA KOSTRY DO OSTRAVY-DOPRAVU INZERUJETE ZDARMA? TERMIN DODAVKY? DEKUJI DOSTAL JAROSLAV PODROUZKOVA 1687 70800 OSTRAVA
05.05.2017 Zákaznický servis:
Kostra má sílu oněch 1 – 1,5 mm. Ale polykarbonáty o síle 10 mm by na ni bohužel umístit nešly (přečnívaly by). Max. 4 mm. Stejně tak i konstrukce skleníku Variant, která je silnější, je možné umístit polyk. o síle max. 6 mm. Každopádně samostatnou konstrukci dodat lze. Její cena je: 6.987,-Kč, doprava k Vám by byla zdarma a samootvíraní k němu by dodat šlo také (718,-Kč). Doba dodání by byla cca do týdne, max. 14-ti dnů.
18.10.2017 Zákazník
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na tvorbu řas případně tvorba černoty v dutinkách polykarbonátu, píště, že hrany polykarbonátových desek jsou speciální technologií „uzamčeny” proti pronikání nečistot do komůrek, čímž jsme výrazně prodloužili jejich životnost.Tzn. nikdy tam nic nezčerná, nevytvoří se řasy atd., životnost je cca jak dlouho při našich českých podmínkách, díky
19.10.2017 Zákaznický servis:
Polycarbonát, i když je zatavený, tak je porézní a nasává vlhkost. To znamená, že zanesení řasami se nedá zabránit. Jenom u zataveného polycarbonátu se počítá s tím, že tento proces nastoupí později. Vzhledem k tomu, že je to novinka, délku životnosti výrobce neuvádí. (Výrobce Limes pro výplň skleníků vždy doporučuje sklo, které je přírodní materiál a jeho vlastnosti se nemění :)

Související zboží - Skleníky

Další zboží z kolekce


Kontaktní údaje


+420 735 099 044
     


Kontaktní formulář facebook zelené údolí
Přátelé Zeleného údolí

                                  

Platební metody: VISA VISA Electron MasterCard MasterCard Electronic Maestro Verified by VISA MasterCard Secure Code

           © 2004 – 2018                Z e l e n é   ú d o l í   nákup v klidu a pokoji