0
 • Cena
-
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 23 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

O nás

 • Všechno začalo roku 2004

  V roce 2004 jsme založili Sdružení fyzických osob (spolužáci Kuťák a Kubín) za účelem zřízení internetového obchodu. Po úvodních peripetiích s doménovým spekulantem se nám podařilo zakoupit doménu: Zelené údolí. Byl květen 2004 a e-shop začal fungovat! Nyní máme za sebou přes 50.000 vyřízených objednávek a krom pořízení vlastního sídla firmy, zřízení kamenné výdejny, spuštění již 3. verze e-shopu, jsme povýšili i naše Sdružení na firmu Allca Way, s.r.o..

                                     

náš první e-shop se pokaždé se změnou ročního období měnil také
 • Jak to u nás vypadá

  V květnu 2015 jsme otevřeli naši ostravskou Výdejnu ve Vítkovicích. (100m od nás je náš spřátelený servis zahradní techniky Jirami!)

     


Tomu všemu předcházelo nemálo stavebních úprav:
     

 
Pak už se nám to začalo rýsovat:
     A to jsou naše odběratelské sklady:

Sklady Zelené údolí  Sklady Zelené údolí  Sklady Zelené údolí  Sklady Zelené údolí • Nabízíme široký sortiment

  Na zabezpečených stránkách internetového obchodu Zelené údolí.cz  naleznete nejširší sortiment zahradnického, hobbystického a dílenského zboží na českém internetu. Zavázali jsme se neustále doplňovat sortiment tak, abychom převyšovali ostatní internetové, ale i kamenné obchody. Pokud navíc nenaleznete na našich stránkách v daném oddělení zboží, o které máte zájem, v drtivé většině případů jsme schopni Vám jej zajistit ve stejné dodací lhůtě a za stejných cenových podmínek jako u vystaveného zboží. Stačí nás kontaktovat.

 • Děláme vše pro spokojenost zákazníků, snižujeme ceny

  O spokojenosti našich zákazníků se dočtete v našich referencích. Zákonnou lhůtu pro vrácení nepoužitého zboží zakoupeného v Zeleném údolí.cz jsme zvýšili ze 14 na 21 dní !
  Prioritou pro nás bylo vždy spolupracovat jen s těmi největšími a nejspolehlivějšími dodavateli - díky této skutečnosti Vám můžeme nabídnout veškeré zboží za ceny, které se velmi blíží cenám VELKOOBCHODNÍM. V poměru k nadstandardním službám, které poskytujeme, jsou bezkonkurenční.

 • Proškolený personál

  Každoročně pro nás naši dodavatelé organizují technická školení. Zde vyzvídáme informace o novinkách strojů a techniky, konají se ukázky práce s nimi, případně nám jsou předvedeny základní i pokročilé servisní úkony k těmto strojům. 
  Také se účastníme školení pořádané sdružením ochrany spotřebitelů SOS, které se zaměřuje např. na správné řešení reklamací zboží.
 • Jsme seriózní

  Hlavním cílem našeho podnikání je naprostá spokojenost zákazníka. Vždy se proto snažíme v maximální možné míře vyjít vstříc Vašim požadavkům. Jestliže se tedy vyskytne jakýkoliv problém nebo budete chtít poradit při Vašem výběru, můžete se s důvěrou na nás obrátit. Jsme Vám kdykoliv dispozici na e-mailové adrese info@zeleneudoli.cz nebo na telefonech 735 099 044.
  Zelené údolí.cz nic před Vámi neskrývá. Například kontakt na nás naleznete na našem webu na 6-ti místech!


 • Pomáháme ostatním

  V naší povaze je i přirozená pomoc lidem, kteří bohužel neměli štěstí.... .
  A nemocné děti si naši pozornost určitě zaslouží. Vždy se najde mnoho možností, jak pomoci.


Přejeme Vám nákup bez obav!!


« « ... zpět na Vše o nákupu « « ... | ... » » pokračovat nákupem ... » »

 

           © 2004 – 2024                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji