0
 • Cena
-
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 23 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Co dělat když...


1. Obdrželi jste zboží poškozené

Může se stát, že zrovna Vám bylo doručeno zboží poškozené dopravou. Prosím neotálejte a neprodleně nám dejte tuto skutečnost vědět. I v případě, že je obal nepoškozen a zásilka se jeví v pořádku, rozbalte ji prosím co nejdříve, abyste se přesvědčili, že je vše tak jak má být.


2. Nenašli jste v zásilce fakturu?

To proto, že naše faktury jsou zasílány pouze elektronicky, ale chápeme, že i takto se k Vám nemusela dostat a mohla být vyhodnocena jako SPAM. Napište nám nebo zatelefonujte, pošleme Vám fakturu ihned znova.


3. Chybí některé položky z objednávky nebo díly?

I sebedokonalejší systém může být někdy ovlivněn lidským faktorem. Bude-li cokoli chybět, neváhejte a dejte nám to vědět. Obratem zjednáme nápravu a pokud bude třeba, udobříme si Vás nějakým dárkem.


4. Nenašli jste v zásilce návod k montáži?

Návod k montáži a obsluze je přiložen u zboží, jehož charakter si to vyžaduje. Pokud jste jej nedopatřením vyhodili i s obalem nebo se stalo, že jej výrobce opomněl přiložit, kontaktujte nás. Chybějící návod Vám zašleme obratem.


5. Nejste spokojeni se zbožím?

Nesplňuje-li zboží Vaše očekávání, sdělte nám to. Je to Vaše právo. My se postaráme, abychom vše napravili. Pomůžete nám tak zkvalitnit naše služby. Předem Vám děkujeme.
(Doporučujeme Vám si nějakou dobu ponechat originální obal pro případ vrácení zboží nebo odesílky do servisu atp..)


6. Chvalte a stěžujte si!

Budeme rádi, pokud nám sdělíte Vaše zkušenosti s našimi službami. Potřebujeme vědět, že jste spokojeni, ale také hlavně, kde jste spokojeni nebyli. Jedině tak máme možnost napravit chybu a změnit systém k lepšímu.


7. Přišel Vám od nás dotazník?

Po obdržení zásilky dostanete od Heuréky.cz emailem žádost o vystavení komentáře ke spokojenosti s nákupem a službami u nás. Jestliže jste nebyl/a z jakéhokoli důvodu s něčím spokojen/a, prosíme, informujte nás na adrese naší elektronické pošty. Přejeme si totiž, aby naše spolupráce byla z Vaší strany zakončena pozitivním komentářem.


« « ... zpět na Vše o nákupu « « ... | ... » » pokračovat nákupem ... » »

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné
 

           © 2004 – 2024                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji