0
 • Cena
-
 • Skleník jako přístavba k domu[?]
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 17 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Skleník Limes Hobby H 7/3

KódKL850031002
DostupnostK odeslání do 25 dnů
Na toto zboží máte od nás dopravu ZDARMA!

Konfigurátor

Vyberte: Výplň [?]

H 7/3 - Skleníkové sklo Helios v ceně

Vyberte: Výběr dveří [?]

Základní dveře 170 cm v ceně

Vyberte: Další otvírací okna [?]

Základní počet stř. oken dle typu skleníku v ceně

Vyberte: Nákup s montáží [?]

Montáž - Ne v ceně

Vyberte: Systém kapkové závlahy [?]

Kapková závlaha - Ne v ceně
13 598 Kč
bez DPH 11 238 Kč
+
-

Popis zboží

Rozměr: 2,47 x 3,00 x 2,02 m (š x d x v)

Nejprodávanější skleník posledních let v ČR. Boční stěny skleníku jsou šikmé, zajišťují optimální dopad slunečních paprsků. Díky jedinečné, průmyslově chráněné konstrukci, je na tomto skleníku minimalizováno množství spojovacích prvků. Díky tomu je mnohem jednodušší montáž než u jiných podobných skleníků.

Skleník má posuvné dveře o šíři 62 cm zavěšené na celokrytých bezúdržbových ložiskách, které zajistí bezproblémové otvírání. Pro rychlejší odvětrání skleníku si lze doobjednat "Střešní okno navíc". (Jeho cena je příplatek za samostatnou konstrukci. Při dodatečném dokoupení si musí zákazník dát sklo rozříznout na potřebný rozměr.)

Gumová lemovka: je dodávána se skleníkem pro pružné uložení střešních skel. Pod boční skla a do čel skleníku gumová lemovka není nutná a není ani k doobjednání.

Výplň
U skleníků řady Hobby H 7 je možno si vybrat výplň:
- speciální skleníkové sklo Helios s efektem rozptylu paprsků. Není třeba uvnitř stínit. K rostlinám se dostane veškeré spektrum světla a přitom nehrozí jejich spálení.
- kvalitní polykarbonát Makrolon o síle 4 mm, který je již přímo z výroby zataven speciální technologii proti proniknutí nečistot do komůrek polykarbonátu a ten je tak lépe chráněn. Není tedy třeba speciálních lišt ani lepících pásek. Díky této kombinaci vznikl skleník o mnohem vyšší pevnosti, než jsou hliníkové asijské skleníky.  S komůrkovým polykarbonátem je skleník mnohem lehčí a tak méně náročný na pevné základy. Díky jedinečné, průmyslově chráněné konstrukci, je na tomto skleníku minimalizováno množství spojovacích prvků. Proto je mnohem jednodušší montáž než u jiných podobných skleníků.


Nabízíme Vám montáž skleníku:
Objednanou montáž provádíme na již připravené základy. Jejich vybudování není součástí montáže.


Prodloužení
Skleníky Hobby lze libovolně prodlužovat pomocí "Prodlužovacího modulu" o 1,5 m, tj. 3 skleněná pole - viz Související zboží daného skleníku.

Doporučujeme:
- Zalévat systémem kapkové závlahy. Její rostlinná prospěšnost, úspora vody a další výhody jsou ověřené komerčním pěstitelstvím

Skleníky HOBBY představují zcela novou modelovou řadu, která vychází z dlouhodobých zkušeností s výrobou skleníků. U tohoto typu skleníku je minimalizováno množství spojovacích prvků, což napomáhá jednodušší montáži, avšak při zachování všech potřebných statických parametrů.

Konstrukce skleníků je vyrobena ze žárově zinkovaného profilovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm. Maximální kvalitu a spolehlivost posuvných dveří zajišťují bezúdržbová ložiska. Hřebenová výška 201 cm zaručuje bezproblémový pohyb obsluhy uvnitř skleníku.

Certifikáty kvality: ISO 9001:2001 a Certifikát Český výrobek.

Ke skleníkům nabízíme také řadu doplňků a příslušenství - viz Související zboží níže.


vyrobeno v České republiceParametry

Výrobce Limes
Výplň [?] Polykarbonát,
Skleníkové sklo Helios rozptylové
Skleník jako přístavba k domu [?] Ne
Délka (cm) 300
Šířka (cm) 247
Výška (cm) 202
Počet otvíracích oken [?] 1
Dveře posuvné o šíři 62 cm zavěšené na celokrytých bezúdržbových ložiskách
?? ... poslat dotaz prodavači / odpovíme Vám
31.08.2017 Zákazník
dobrý den, je k tomuto (Skleník Limes Hobby H 7/3) skleníku mít potřeba betonové základy nebo máte jako dostačující kovovou základnu kterou dám např na betonové piloty? díky petr vacek
31.08.2017 Zákaznický servis:
Přesto že někteří výrobci tvrdí, že jejich skleník nepotřebuje základy. Opak je pravdou. Abyste se nemuseli potýkat s různými problémy /praskání skel apod./doporučujeme zhotovit základy předem a na ně přišroubovat skleník. Nejvhodnější jsou jistě klasické betonové základy. Pro jednodušší stavbu jsou také vhodné základy ze ztraceného bednění, případně z betonových překladů. K našim skleníkům typu Hobby H7/3 nabízíme podkladové rámy (+4.150,-Kč), které jsou svojí pevností při správné instalaci plnohodnotnou náhradou za betonové základy. Mezi profily lze osadit i plastové výplně z naší nabídky (+3.110,-Kč).

Související zboží - Skleníky

Další zboží z kolekce


Kontaktní údaje


+420 735 099 044
     


Kontaktní formulář facebook zelené údolí
Přátelé Zeleného údolí

                                  

Platební metody: VISA VISA Electron MasterCard MasterCard Electronic Maestro Verified by VISA MasterCard Secure Code

           © 2004 – 2018                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji           povolit cookies - více informací