0
 • Cena
-
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 23 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Automatický otvírač skleníkových oken Limes - při nákupu se skleníkem

KódKL-otv-sz
Dostupnostdodáme zároveň se skleníkem
Video ...
+ přepravné po ČR: 150 Kč
1 207 Kč
bez DPH 998 Kč
+
-

Pokud nejste během dne doma, je to pro Vás nepostradatelný pomocník. Zaručí, že se rostliny nepřehřejí a "neshodí" nasazené plody. Reaguje velice rychle na změnu teploty díky parafínové náplni a odlehčené konstrukci. Součástí dodávky je píst vč. pákového mechanismu. Nosnost 10 kg, otevření cca 20 cm.

Pro nákup samostatného otvírače skleníkových oken (bez skleníku), prosíme, klikněte zde, případně na položku Automatický otvírač skleníkových oken v záložce Doplňky u tohoto zboží.

(Otvírač, který si nyní prohlížíte, je k objednání spolu se skleníkem, ne samostatně).


Doporučujeme:
V zimních měsících doporučujeme píst z konstrukce otvírače demontovat, aby nedošlo k poškození otvírače (pístu) nebo konstrukce okna z důvodu nechtěného otevírání ventilačního okna, na kterém je větší množství sněhu. * Tento otvírač si můžete i sami mírně ladit:

Válec má na konci šroub a tím se seřizuje včasnost otvírání a zavírání okna. Pokud je ve skleníku velké teplo a automatický otvírač nereaguje, je třeba okno nadlehčit rukou a se šroubem pootočit vpravo. Pokud se otvírá moc brzy, tak je třeba toto udělat stejně, ale šroubem pootočit vlevo.

Další zboží z této kategorie

 

           © 2004 – 2024                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji