0
Doporučujeme
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 17 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

HG intenzivní čistič pro laminátové plovoucí podlahy

Ean8711577015275
KódHG1341027
Prohlédněte si video
+ přepravné po ČR: 99 Kč
Zboží není dostupné, pouze na dotaz.
HG intenzivní čistič pro laminátové plovoucí podlahy

Popis zboží

HG intenzivní čistič pro laminátové plovoucí podlahy je intenzivní čistič pro bezpečné a rychlé odstranění odolných nečistot, mastnot a ochranných filmů ze všech druhů laminátu. Nalijte jeden litr přípravku do kbelíku (5 l) s vlažnou vodou a roztok naneste řádně vyždímaným mopem nebo hadrem, který pravidelně namáčejte v hotovém roztoku. Podlahu neoplachujte ani znovu nevytírejte a nechte ji oschnout.


Pro odstranění přípravku HG ochranný film s leskem pro laminátové plovoucí podlahy: nalijte neředěný přípravek do kbelíku a naneste ho poté řádně vyždímaným mopem nebo hadrem. Poté nechte několik minut působit a následně přípravek odstraňte čistým a řádně vyždímaným hadrem. Poté ještě 1 až 2 dvakrát vytřete řádně vyždímaným hadrem.


Spotřeba: cca 10–15 m2 na litr neředěného přípravku, cca 25–50 m2 na litr ředěného přípravku.

Video


Parametry

Typ podlahy Laminátové plovoucí podlahy
Problém nebo znečištění [?] Důkladné čištění | odstranění skvrn
Materiál k ošetření [?] Laminát
Balení (litr) 1
Dávkování [?] 1 L / 5 L
?? ... poslat dotaz prodavači / odpovíme Vám
30.11.2016 Zákazník
Odstraní HG intenzivní čistič pro laminátové plovoucí podlahy Diavu z laminátové plovoucí podlahy Parador? Děkuji za odpověď. Z.Lazarová
01.12.2016 Zákaznický servis:
Diava na podlahy se vyrábí v několika variantách, ale všechny jsou na bázi vosků. Tzn. HG1341027 HG intenzivní čistič pro laminátové plovoucí podlahy by měl tyto zbytky odstranit dobře. Jen prosím dbejte na dodržení postupu dle návodu (není vhodné na nelepené spoje).
05.02.2017 Zákazník
Dobrý den.Máme novou plovoucí podlahu a protože byla po položení matná a chtěla jsem ay se leskla,natřela jsem ji leskem na podlahy a zůstali na mi strašné šmouhy a tahy.Několikrát jsem ji přetírala ale nejde to zcelit.Poradíte mi prosím co se s tím dá dělat a jakým prostředkem od vás docílím ay byla pěkná a uceleně lesklá?Děkuji Romana Sázavská
06.02.2017 Zákaznický servis:
z textu dotazu si nejsem jistý, jaký HG prostředek jste vlastně použila. Mat jde na lesk předělat dost obtížně (záleží na konkrétním povrchu a výrobci), ale většinou to jde za pomocí několika vrstev prostředku č.:70 „HG ochranný film s leskem pro laminátové plovoucí podlahy“ (obj. č.: HG1361027) - https://www.zeleneudoli.cz/hg-ochranny-film-s-leskem-pro-laminatove-plovouci-podlahy-x15892. Vždy ale postupujte dle návodu na obalu výrobku. Petr Kopp, Obchodně technický specialista pro HG.


Kontaktní údaje


+420 735 099 044
     


Kontaktní formulář facebook zelené údolí
Přátelé Zeleného údolí

                                  

Platební metody: VISA VISA Electron MasterCard MasterCard Electronic Maestro Verified by VISA MasterCard Secure Code

           © 2004 – 2018                Z e l e n é   ú d o l í   nákup v klidu a pokoji