0
 • Cena
-
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 23 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Provapo mobilní chemický záchod EcoWC II

KódpvoEcoWC-II
DostupnostOdesíláme do týdne
+ přepravné po ČR: 590 Kč
19 990 Kč
bez DPH 16 521 Kč
+
-
- objem nádrže 105L; suchý záchod pro chaty, chalupy apod. 

Biologicko – chemické WC nezávislé na vodovodní přípojce, odvodu odpadu do kanalizace nebo jímky a elektrické energii. Pracuje na principu uzavřeného okruhu. Obsah sběrné nádrže s odpadem je neustále upravován dezodorací proti zápachu a částečným rozkladem pomocí hygienické ekologické náplně.

Splachování se provádí stlačením pedálu. Chemicky upravená voda ve WC cirkuluje. Při každém splachování dochází k intenzivnímu provzdušňování a promíchávání obsahu nádrže, což vede k odbourávání nežádoucích látek. Po každém použití se nádrž automaticky uzavírá nerezovými záklopkami v míse.

Model EcoWC II je vhodný k instalaci na:
 - chaty, chalupy, zahrádky
 

Parametry:
materiál: 3-vrstvý sklolaminát 3 – 4 mm
šířka (cm): 73
hloubka boku (cm): 70
výška (cm): 67
hmotnost (kg): 24
doporučení pro počet osob: 1-5
celkový max. obsah WC: 105 litrů

WC obdržíte vcelku, ale lze jej i jednoduše rozdělit  - tzn.: - pro případ umístění do místnosti s 60cm dveřmi lze WC rozebrat a v místnosti poskládat.
Transportní balení: zabezpečeno bublinovou fólii o rozměru cca. bude 76x72x v. 70 cm.

Návod na použití:
do WC mísy se předem nalévá předepsané množství vody a ekologické náplně (naleznete zde v záložce doplňky). WC je následně připraveno k používání.
Poměr v nádrži:
voda:    25L   
náplň:   1.5L   
  
Uvedené množství vody a náplně tvoří počáteční stav hladiny uvnitř WC. S počtem použití objem přibývá až k uzavíracím záklopkám v míse. Tyto záklopky signalizují okamžik naplnění objemu.

Dle potřeby je možné dávku ekologického přípravku zvýšit nebo snížit až o 0,3 l. Přípravek účinně zajišťuje čistotu WC, zabraňuje vytváření plynů, dezinfikuje a dezodoruje celý obsah. Doporučený interval výměny je 2 – 6 týdnů v závislosti na četnosti používání a ročním období (z praxe, dokud náplň a kapacita bude vyhovovat, nádrž se nevypouští). Pro zimní provoz se do nádrže nalévá menší množství vody a nemrznoucí ekologická přísada.
Po každém použití je třeba spláchnout WC pomocí pedálu, vhodné je spláchnout i před použitím. Obsah nádrže se udržuje v tekutém stavu s obsahem kalu. Doporučujeme WC využívat i na malou stranu. Pro letní provoz je obsah vody možné zvýšit.
Používat lze běžný toaletní papír.
Po naplnění kapacity WC  se provádí vyprázdnění obsahu do kbelíku stlačováním ručního pístového čerpadla. K vyčerpání lze použít i fekální vůz.

Odpad z chemického WC je biologicky odbouratelný odpad, který lze po naplnění kapacity likvidovat přírodními postupy na hnojištích, kompostech, kompostárnách a v čistírnách odpadních vod. Zařízení je schváleno Hlavním hygienikem ČR, odborně posouzeno z hlediska odpadu Výzkumným ústavem vodohospodářským.


vyrobeno v České republice


  chemická wc vyráběná od roku 1991.3 roky záruka na wc + plná podpora i po letech!

Prodloužená záruka díky bytelné konstrukci a všemi součástky uvnitř z nerezi.
WC, které není závislé na žádném instalačním přívodu a je tak kdekoli funkční a přemístitelné dle potřeby.  

Další zboží z této kategorie

 

           © 2004 – 2024                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji