0
 • Cena
-
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 23 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Provapo mobilní chemický záchod EcoWC V s kabinou

KódpvoEcoWC-V
DostupnostOdesíláme do týdne
+ přepravné po ČR: 990 Kč
37 490 Kč
bez DPH 30 984 Kč
+
-
- objem nádrže 105L; suchý záchod pro chaty, chalupy, zahrádky, stavby, parkoviště apod. 

Biologicko – chemické WC nezávislé na vodovodní přípojce, odvodu odpadu do kanalizace nebo jímky a elektrické energii. Pracuje na principu uzavřeného okruhu. Obsah sběrné nádrže s odpadem je neustále upravován dezodorací proti zápachu a částečným rozkladem pomocí hygienické ekologické náplně.

Splachování se provádí stlačením pedálu. Chemicky upravená voda ve WC cirkuluje. Při každém splachování dochází k intenzivnímu provzdušňování a promíchávání obsahu nádrže, což vede k odbourávání nežádoucích látek. Po každém použití se nádrž automaticky uzavírá nerezovými záklopkami v míse.

Model EcoWC V je vhodný k instalaci na:
 - chaty, chalupy, zahrádky, stavby, parkoviště ...
 

Parametry:
materiál wc: 3-vrstvý sklolaminát 3 – 4 mm
šířka (cm): 80
hloubka boku (cm): 90
výška (cm): 220
hmotnost (kg): 78
doporučení pro počet osob: 1-10
celkový max. obsah WC: 105 litrů


Kabina je vyrobena z protikorozně upraveného ocelového plechu, s pevnými výztuhami. WC je tak bytelné, a proto má dlouhou životnost. Manipulace s kabinou je možná ručně nebo zdvižným vozíkem. Kabiny jsou uzamykatelné, světlo do kabiny proniká střechou. Pro veřejné účely lze WC dovybavit dávkovačem dezinfekčního roztoku na mytí rukou.
Proti odcizení ji lze zajistit kotvením pomocí lyžin, které jsou ve spodní části WC. Těmito se prosune plochá tyč s přesahy.
Nejvhodnější podklad pod WC je z velkých dlaždic, vodorovně usazených.


Návod na použití:
do WC mísy se předem nalévá předepsané množství vody a ekologické náplně (naleznete zde v záložce doplňky). WC je následně připraveno k používání.
Poměr v nádrži:
voda:    25L   
náplň:   1.5L   
  
Uvedené množství vody a náplně tvoří počáteční stav hladiny uvnitř WC. S počtem použití objem přibývá až k uzavíracím záklopkám v míse. Tyto záklopky signalizují okamžik naplnění objemu.

Dle potřeby je možné dávku ekologického přípravku zvýšit nebo snížit až o 0,3 l. Přípravek účinně zajišťuje čistotu WC, zabraňuje vytváření plynů, dezinfikuje a dezodoruje celý obsah. Doporučený interval výměny je 2 – 6 týdnů v závislosti na četnosti používání a ročním období (z praxe, dokud náplň a kapacita bude vyhovovat, nádrž se nevypouští). Pro zimní provoz se do nádrže nalévá menší množství vody a nemrznoucí ekologická přísada.
Po každém použití je třeba spláchnout WC pomocí pedálu, vhodné je spláchnout i před použitím. Obsah nádrže se udržuje v tekutém stavu s obsahem kalu. Doporučujeme WC využívat i na malou stranu. Pro letní provoz je obsah vody možné zvýšit.
Používat lze běžný toaletní papír.
Po naplnění kapacity WC  se provádí vyprázdnění obsahu do kbelíku dávkovací výpustí. K vyčerpání lze použít i fekální vůz.

Odpad z chemického WC je biologicky odbouratelný odpad, který lze po naplnění kapacity likvidovat přírodními postupy na hnojištích, kompostech, kompostárnách a v čistírnách odpadních vod. Zařízení je schváleno Hlavním hygienikem ČR, odborně posouzeno z hlediska odpadu Výzkumným ústavem vodohospodářským.


vyrobeno v České republice


  chemická wc vyráběná od roku 1991.3 roky záruka na wc + plná podpora i po letech!

Prodloužená záruka díky bytelné konstrukci a všemi součástky uvnitř z nerezi.
WC, které není závislé na žádném instalačním přívodu a je tak kdekoli funkční a přemístitelné dle potřeby.  

Další zboží z této kategorie

 

           © 2004 – 2024                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji