0
 • Cena
-
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 20 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

VICTORIA COMBI SET 6 - zahradní nábytek, tropické dřevo Meranti

Ean8595557906780
Kód26VICTORIAC6
DostupnostIhned k odeslání
Na toto zboží máte od nás dopravu ZDARMA!
9 290 Kč
bez DPH 7 678 Kč
+
-

Zahradní stolová sestava Victoria combi set 6 obsahuje stůl, dvě lavice a dvě křesla. Sestava je vyrobena z exotického a velice trvanlivého tvrdého dřeva Meranti.

Nábytek je určen do interierů i exteriérů a pergolových prostor.
Tropické dřevo meranti je vysoce odolné a při pravidelné impregnaci je vhodné k vnitřnímu i venkovnímu použití.

(křesla jsou nepolohovací a neskládací)

Tato dřevina Vás na první pohled upoutá svou červenohnědou barvou a unikátní kresbou dřeva. Vyznačuje se velkou tvrdostí a dlouhou životností. Nábytek z meranti je odolný proti povětrnostním podmínkám. A pokud o něj budete i náležitě pečovat, vydrží Vám spoustu let.

Nábytek je vyroben z tmavě červeného meranti. Označení meranti je použito pro více druhů dřevin z rodu Shorea pocházejících z jihovýchodní Asie. Dřevo meranti je jedno z nejpoužívanějších tropických materiálů na výrobu zahradního nábytku.

Nábytek z naší nabídky patří do značkové kolekce vyrobené z nejkvalitnější tmavě červené meranti o hustotě okolo 650 kg/m3.

Tato dřevina našla své uplatnění jak v interiéru pro svůj dekorativní vzhled, který má unikátní červenohnědou barvu, díky které na každém kusu nábytku dokonale vynikne kresba dřeva, ale především v exteriéru na výrobu zahradního nábytku, oken a dveří, pro svoji vynikající trvanlivost, dlouhou životnost, vysokou tvrdost a dobrou opracovatelnost.

Nábytek je povrchově upraven bezbarvým teakovým olejem. Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní.

Návod k údržbě:

Dřevo meranti se ošetřuje teakovým olejem, který jej chrání před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením.

Nábytek udržujte v čistotě, pravidelně čistěte váš nábytek jemným mýdlovým čističem nebo speciálními čistícími prostředky na zahradní nábytek. Nábytek nadměrně nevystavujte povětrnostním a vlhkostním vlivům, zvláště pokud ho nepoužíváte. Pokud nábytek delší dobu nepoužíváte, například v zimním období, očistěte ho, nechte důkladně oschnout, uložte v krytých nevytápěných prostorách a přikryjte plachtou. Pro uchování barvy nábytku a jeho ochranu je nezbytné dřevo pravidelně ošetřovat teakovým olejem, který je určen na ošetřování dřevěného zahradního nábytku. Olejování zabraňuje úplnému nežádoucímu vyschnutí dřeva. Četnost opakování nátěrů teakovým olejem závisí na místě, intenzitě a způsobu používání nábytku. Obecně platí, že nátěr nábytku teakovým olejem je třeba aplikovat ve chvíli, kdy povrch nábytku zmatní a dešťová voda přestane zůstávat na povrchu nábytku jako kapky a začne se vpíjet do dřeva. Doporučujeme první nátěr provést nejpozději do konce prvního měsíce používání nábytku. Nábytek olejujeme zásadně vyčištěný.

Použité nábytkové kování nevyžaduje zvláštní údržbu. Při montáži nábytku postupujte dle návodu a dbejte na dotažení všech spojů a pravidelně kontrolujte jejich dotažení na začátku sezóny i průběžně během roku. Zvýšená vůle ve spojích způsobuje nadměrné namáhání některých dílů a může končit až poškozením nábytku.

 • Rozměry stolu: 180x90 cm, výška 74 cm
 • Rozměr lavice: šířka 122 cm, hloubka 64 cm, výška 97 cm
 • Rozměr křesla: šířka 61 cm, hloubka 64 cm, výška 97 cm

Další zboží z této kategorie


Kontaktujte nás

 • +420 735 099 044      


 facebook zelené údolí
Sledujte nás na Facebooku

     a budeme Přátelé Zeleného údolí

                                  

Platební metody: VISA VISA Electron MasterCard MasterCard Electronic Maestro Verified by VISA MasterCard Secure Code
 

           © 2004 – 2021                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji           povolit cookies - více informací