0
 • Cena
-
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 23 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

VeGA SET 4 - zahradní nábytek, tropické dřevo Meranti

Ean8595557904304
Kód26VeGA_4set
DostupnostK odeslání do 3 dnů
+ přepravné po ČR: 150 Kč
6 790 Kč
bez DPH 5 612 Kč
+
-
Masivní stolová sestava 4 skládacích židlí a skladacího stolu z exotického, velice trvanlivého a tvrdého dřeva Meranti. Určeno do exteriérů, interiérů.

Není vhodné pro používání ve vlhkém prostředí bez vhodné impregnace.


Rozměry stolu 135x80x74
Rozměry židle 50x53x83.

Luxusní zahradní nábytek VeGA SET 4 je vyroben z tmavě červeného Meranti, což je označení pro více druhů dřevin z rodu Shorea pocházejících z jihovýchodní Asie.  Meranti je nejžádanějším z tropických materiálů na výrobu zahradního nábytku.  Tato dřevina našla své uplatnění jak v interiéru pro svůj dekorativní vzhled ( má unikátní červenohnědou barvu díky které na každém kusu nábytku dokonale vynikne kresba dřeva), ale především v exteriéru na výrobu zahradního nábytku, oken a dveří pro svoji vynikající trvanlivost, dlouhou životnost, vysokou tvrdost a dobrou opracovatelnost.

Nábytek prodávaný společností V-GARDEN s.r.o  patří do značkové kolekce vyrobené z nejkvalitnější tmavě červené Meranti o hustotě okolo 650 kg/m3. Nábytek je povrchově upraven bezbarvým teakovým olejem. Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní.  Dřevo  Meranti se ošetřuje teakovým olejem, který jej chrání před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením.
Zahradní nábytek Meranti se vyznačuje atraktivním designem, robustní a ergonomickou konstrukcí a pečlivým zpracováním. Je vhodný jak pro domácí použití, tak i pro komerční použití, v prostorách s přístupem veřejnosti (např. hotely, restaurace, rekreační střediska a pod.).

Nábytek je dodáván v rozebraném stavu zabalen do papírových kartonů s  popisem zboží v angličtině od výrobce.  Součástí dodávky je potřebný spojovací materiál, kování, imbusový nebo stranový klíč a jednoduchý montážní návod.

Další zboží z této kategorie

 

           © 2004 – 2024                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji