0
 • Cena
-
 • Výrobce
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 23 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Silky Zubat arborist 330-5,5 - pila se zahnutou pevnou čepelí

Ean4903585722335
KódKSI372233
DostupnostK odeslání do 3 dnů
+ přepravné po ČR: 150 Kč
2 099 Kč
bez DPH 1 735 Kč
+
-
Zubat arborist 330-5,5 - pila se zahnutou pevnou čepelí

Pila Zübat představuje vše, co byste si mohli přát od pilky na řezání. Pilka včetně pouzdra vypadá nádherně a stává se tak i luxusním tipem na dárek.

Jinak je to univerzální, výkonná pila určená jak pro precizní řezání, tak i pro odstraňování větších částí dřeva. Tato pila je jedna ze světově nejvíce používaných ručních pil mezi arboristy. Pila je charakterizována svým agresivně zakřiveným ostřím s velkými zuby o počtu 7,5 na 3 cm. Špička čepele je navržena tak, aby pilka zůstala stále v řezu. Čepel vedená skrz celou rukojeť poskytuje stabilitu a pevnost na celé délce, zatímco pohodlná gumová rukojeť GOM účinně absorbuje vibrace

Zübat je k dispozici v různých délkách čepele. Velmi oblíbený je model Zübat 330, který zvládne silné větve o průměru až 17 cm. Tento model je také k dispozici s jemnějšími zuby o počtu 10 na 3 cm a poznáte ho podle stříbrně zbarvených šroubů. 

Speciální model Zübat Arborist má konfiguraci zubů s extra velkými zuby pro ještě rychlejší řezání v čerstvém dřevě. Stejně jako každá jiná pila od Silky zůstanou zuby ostré i při častém intenzivním používání a zanechají za sebou vždy hladký řez. Zübat Arborist poznáte podle světle chromových šroubů na gumové rukojeti GOM.

Další zboží z této kategorie

 

           © 2004 – 2024                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji