0
 • Cena
-
 • Výrobce
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 23 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Silky Hayauchi 6300-6.5 - teleskopická pila

Ean4903585179399
KódKSI017939N
DostupnostK odeslání do 3 dnů
Na toto zboží máte od nás dopravu ZDARMA!
8 799 Kč
bez DPH 7 272 Kč
+
-
Všechny pily Silky s teleskopickou násadou mají pilový plát vyroben stejnou technologií jako menší pily. Teleskopická násada není kruhového průřezu, ale oválného. Tím se zásadním způsobem zvyšuje tuhost celého celku. Jednotlivé segmenty jsou vyrobeny z velmi pevné, ale lehké slitiny duralu a v dolní úchopové části je pila opatřena perfektní neklouzavou rukojetí ze speciální pryže – GOM. Jednotlivé výsuvné sekce jsou opatřeny promyšleným a lehce ovladatelným zámkem, který je dále zesílen speciálními svorkami. Díky tomuto důmyslnému systému se i plně vysunutá pila na rozhraní jednotlivých sekcí „neviklá“. Můžete tak pohodlně a s výbornou kontrolou pily, řezat i ve výškách dosahujících 8 metrů (Hayauchi).

• pila určená hlavně pro profesionální využití ve velmi náročných podmínkách
• vybavená velmi agresivním a pevným pilovým zubem 4-Retsume s poměrem zubů 6,5 na 3 cm
• čepel je na koncích opatřena srpem a hákem
dosah cca 7,9 m
• dodává se včetně pouzdra

Pily Hayauchi zahrnují rozšiřující se teleskopické pily, které široce využívají jak profesionální, tak i domácí uživatelé. Mají robustní násady z hliníkové slitiny, které mají oválný tvar a poskytují lepší kontrolu nad směrem čepele. To je zvláště užitečné při vysokém prořezávání. Pomáhá také vytvářet pevnost a tuhost násady, což snižuje pravděpodobnost ohýbání a zlomení.

Teleskopický design má dva uzamykací systémy - pružinové pojistné tlačítko a třecí svorky, které pracují v tandemu, aby zajistily silné a stabilní prodloužení násady.

Pila Hayauchi je dodávána s 390mm zakřivenou čepelí s poměrně "agresivním" poměrem zubů 6,5 zubů na 30mm.

Využívá technologii Silky 4-Retsume zubů - ideální pro nejnáročnější řezání. Nůž může být nastaven do dvou různých úhlů pro nižší nebo vyšší řezání.

Čepele mají nižší kosák pro podbíjení kůry a odstranění epikormik s čistým řezem, aby nedošlo k poškození stromu a horního srpku pro řezání vinic - také tyto srpky pomáhají zabránit tomu, aby se kotouč sklouzl z končetiny.

Čepel je dodáván s ochranným černým pouzdrem pro větší ochranu. Základnová násada zahrnuje tlumiče nárazů, který pomáhá chránit násadu při spadnutí na zem.

Pilové listy Hayauchi mohou být znovu zaostřeny pilou s ostnatými hranami a všechny díly jsou vyměnitelné.


Další zboží z této kategorie

 

           © 2004 – 2024                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji