0
 • Cena
-
Doporučujeme
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 17 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Náhradní fólie pro fóliovník RB4 / 3

KódxhcvRB43
DostupnostK odeslání do 10 dnů
Na toto zboží máte od nás dopravu ZDARMA!
2 140 Kč
bez DPH 1 769 Kč
+
-

Popis zboží

Rozměr (dxšxv): 3,12 x 2,25 x 1,9 m |
Předpokládáme, že Vám stávající fólie na Vašem českém fóliovníku s názvem RB vydržela dlouho, ale nyní přece jen už potřebujete novou - ideálně úplně stejnou.
A přesně takovou fólii od nás dostanete :)

Její výměna proběhne díky shodným parametrům snadno, bude mít i větrací okno na zip, na které jste byli zvyklí a stejný vstup opatřený zipy (nyní jsou již zipy modernější, ale i ty doporučujeme 2x v roce promáznout tukem).

Pokud jste zjistili, že by se Vám hodilo mít fóliovník průchozí, můžete si nyní přiobjednat do jeho zadní části druhé dveře .
Pokud byste s novou plachtou chtěli měnit i plastové podložky umisťované mezi plachtu a konstrukci, potřebný počet si lze také přiobjednat níže v Souvisejícím zboží.

Vlastnosti fólie:
fólie jsou z polyetylenové kašírované fólie, stabilizované proti UV záření a životností 3 až 7 let. Vyznačují se vysokou pevností.

Co je to kašírovaná fólie:
je typ fólie, která je zalitá speciální hmotou LDPE. V případě zemědělského využití mívá mléčnou barvu. Díky výztužné mřížce má fólie vysokou pevnost (zároveň umožňuje dilataci fólie, tudíž nedojde k popraskání či zničení). Kašírované folie je možno používat v teplotním rozmezí od -50ºC do + 70ºC. Obsažené UV stabilizátory zajištují vysokou životnost.


Parametry

Výběr produktu Náhradní fólie RB
Délka (cm) 312
Šířka (cm) 225
Výška (cm) 190
?? ... Zeptejte se prodavače ...odpovíme Vám
03.04.2016 Zákazník
Dobrý den, chci se zeptat mám foliovník RB4/ 3 m,ale délka strany je 3,10 m. Mám dotaz jestli tato náhradní folie se tam vejde. Děkuji
04.04.2016 Zákazník
Ano, naše fóliovníky RB mají právě o těchto několik centimetrů na délku více. Takže se přesně jedná o RB 4/3. Znamená to tedy, že po obdržení této nové plachty Vám na konstrukci sedne jako ta původní.
05.03.2017 Zákazník
Dobrý den, máme folník tohoto rozměru RB4/3, ale střechu oblouk . Je možné u Vás sehnat náhradní potah? Děkuji za odpověď Hackenbergová.
06.03.2017 Zákaznický servis:
Pokud má Váš fóliák obloukovou střechu, nejedná se o typ RB a tudíž si tuto plachtu neobjednávejte. Avšak z totožného materiálu Vám ji rádi ušijeme. Najděte si na našem webu odkaz na "Plachty na míru" a postupujte dle návodu. Nebo nám zašlete email, případně zavolejte a my už Vás navedeme.

Související zboží - Náhradní fóliovníkové fólie

Další zboží z kolekce


Kontaktní údaje


+420 735 099 044
     


Kontaktní formulář facebook zelené údolí
Přátelé Zeleného údolí

                                  

Platební metody: VISA VISA Electron MasterCard MasterCard Electronic Maestro Verified by VISA MasterCard Secure Code

           © 2004 – 2018                Z e l e n é   ú d o l í   nákup v klidu a pokoji