0
 • Cena
-
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 20 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Náhradní fólie pro fóliovník RB3 / 6

KódxhcvRB36
DostupnostK odeslání do 10 dnů
Na toto zboží máte od nás dopravu ZDARMA!
4 920 Kč
bez DPH 4 066 Kč
+
-
Rozměr (dxšxv): 6,18 x 3,0 x 2,25 m |
Předpokládáme, že Vám stávající fólie na Vašem českém fóliovníku s názvem RB vydržela dlouho, ale nyní přece jen už potřebujete novou - ideálně úplně stejnou.
A přesně takovou fólii od nás dostanete :)

Její výměna proběhne díky shodným parametrům snadno, bude mít i větrací okno na zip, na které jste byli zvyklí a stejný vstup opatřený zipy (nyní jsou již zipy modernější, ale i ty doporučujeme 2x v roce promáznout tukem).

Pokud jste zjistili, že by se Vám hodilo mít fóliovník průchozí, můžete si nyní přiobjednat do jeho zadní části druhé dveře .
Pokud s novou plachtou potřebujete obměnit i plastové podložky umisťované mezi plachtu a konstrukci, tento model jich má: 18ks; a v libovolném množství si je lze přiobjednat v záložce Doplňky u tohoto zboží.

Vlastnosti fólie:
fólie jsou z polyetylenové kašírované fólie, stabilizované proti UV záření a životností až 10 let. Vyznačují se vysokou pevností.
Anti Fog fólie - chrání rostliny před kapkami vysrážené vody! Voda jen stéká, listy zůstávají suché a nešíří se tak houbovitá onemocnění. (AF nemá vliv na přenos denního světla).
Anti fog system

Co je to kašírovaná fólie:
je typ fólie, která je zalitá speciální hmotou LDPE. V případě zemědělského využití mívá mléčnou barvu. Díky výztužné mřížce má fólie vysokou pevnost (zároveň umožňuje dilataci fólie, tudíž nedojde k popraskání či zničení). Kašírované fólie je možno používat v teplotním rozmezí od -50ºC do + 70ºC. Obsažené UV stabilizátory ji zajištují vysokou životnost.

Další zboží z této kategorie


Kontakty...

 • +420 735 099 044      


 facebook zelené údolí
Sledujte nás na Facebooku

     a budeme Přátelé Zeleného údolí

                                  

Platební metody: VISA VISA Electron MasterCard MasterCard Electronic Maestro Verified by VISA MasterCard Secure Code
 

           © 2004 – 2021                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji           povolit cookies - více informací