0
 • Cena
-
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 23 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

MERANTI VICTORIA SET 6 - zahradní nábytek, tropické dřevo Meranti

Ean8595557902393
Kód26VICTORIA6
DostupnostK odeslání do 3 dnů
Na toto zboží máte od nás dopravu ZDARMA!
14 630 Kč
bez DPH 12 091 Kč
+
-

Luxusní masivní stolová sestava 6-ti křesel a stolu z exotického, velice trvanlivého a tvrdého dřeva Meranti. Určeno do exteriérů, interiérů a pergolových prostor.

Rozměry stolu: 180 x 90 x 74 cm
Rozměr křesla: 61 x 64 x 87 cm
(křesla jsou nepolohovací a neskládací)


Pokud chcete mít skutečně luxusní nábytek a ohromit Vaše známé, přátele nebo i rodinu, zvolte dřevinu Meranti. Tato dřevina Vás na první pohled upoutá svou atraktivní červenohnědou barvou a unikátní kresbou dřeva. Vyznačuje se velkou tvrdostí a dlouhou životností. Nábytek z Meranti se nemusíte bát nechat ve venkovním prostředí, protože je odolný proti povětrnostním podmínkám. A pokud o něj budete i náležitě pečovat, vydrží Vám spoustu let.

Nábytek MERANTI VICTORIA SET 6 je vyroben z tmavě červeného Meranti, což je označení pro více druhů dřevin z rodu Shorea pocházejících z jihovýchodní Asie. Meranti je nejžádanějším z tropických materiálů na výrobu zahradního nábytku. Tato dřevina našla své uplatnění jak v interiéru pro svůj dekorativní vzhled ( má unikátní červenohnědou barvu díky které na každém kusu nábytku dokonale vynikne kresba dřeva), ale především v exteriéru na výrobu zahradního nábytku, oken a dveří pro svoji vynikající trvanlivost, dlouhou životnost, vysokou tvrdost a dobrou opracovatelnost. MERANTI VICTORIA SET 6 patří do značkové kolekce vyrobené z nejkvalitnější tmavě červené Meranti o hustotě okolo 650 kg/m3. Nábytek je povrchově upraven bezbarvým teakovým olejem. Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní. Dřevo Meranti se ošetřuje teakovým olejem, který jej chrání před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením.

Zahradní nábytek MERANTI VICTORIA SET 6 se vyznačuje atraktivním designem, robustní a ergonomickou konstrukcí a pečlivým zpracováním. Je vhodný jak pro domácí použití, tak i pro komerční použití, v prostorách s přístupem veřejnosti (např. hotely, restaurace, rekreační střediska a pod.)

Nábytek je dodáván v rozebraném stavu zabalen do papírových kartonů s popisem zboží v angličtině přímo od výrobce.  Součástí dodávky je potřebný spojovací materiál, kování, imbusový nebo stranový klíč a jednoduchý montážní návod.

Další zboží z této kategorie

 

           © 2004 – 2024                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji