0
 • Cena
-
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 23 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Limes kompostér K70 - 704L, žárově zinkovaný plech

Kódlim811011001
DostupnostK odeslání do 3 dnů
Video ...
+ přepravné po ČR: 150 Kč
4 375 Kč
bez DPH 3 616 Kč
+
-
Rozměr /d x š x v/: 91 x 91 x 85cm.


Předností kompostérů z žárově zinkovaného plechu je dlouhá životnost a neměnnost tvaru. Především v zimním období jsou mnohem méně náchylné na poškození než křehké plastové kompostéry!
Konstrukce kompostérů Limes K je o síle 1 a 1,5 mm. Garantujeme Vám, že na kompostéru není jediné místo, kde by se svařováním či bodováním spálil zinek a mohlo tak docházet k předčasné korozi.
Rohové sloupky mají sílu - 1,5 mm, příčky - 1 mm.

Kompostér dostanete od nás včetně rohových záslepek a ochranné gumové lemovky na horní hrany příček.

Kompostéry lze velmi jednoduše smontovat i demontovat bez jakéhokoli nářadí a to díky jednoduchého systému "pojistek" (prohlédněte si naše video). Samotná manipulace s připraveným kompostem je díky důmyslné konstrukci velmi jednoduchá. Kompostéry nemají dvířka ani víko, stačí tak vysunout příčku(y) z pojistky, tím vznikne otvor, kterým kompostér jednoduše vyberete. Kompostér je tedy přístupný ze všech stran.

Díky konstrukčním mezerám jsou kompostéry velice vhodné ke kompostování vlhkých materiálů – trávy, listí apod.

Další výhodou pozinkovaných kompostérů Limes K je možnost seskupování do řady. Pokud je již stávající kompostér nedostatečný, díky rozšiřovacímu modulu jej můžete prodloužit. (Naleznete zde v záložce Doplňky).Toto řešení oceníte, pokud máte hodně materiálu ke kompostování. Rozšíření využijete také v situaci, kdy vrchní část kompostu není ještě zcela rozložená. Tento nezralý kompost tak můžete přemístit do prázdné části kompostéru. Tímto si zajistíte tvorbu humusu ve více fázích.

Další zboží z této kategorie

 

           © 2004 – 2024                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji