0
 • Cena
-
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 23 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Židle - OTAVA SET, umělý ratan

Ean8595557907251
Kód26OTAVA_židle
DostupnostK odeslání do 3 dnů
+ přepravné po ČR: 150 Kč
1 600 Kč
bez DPH 1 322 Kč
+
-

Luxusní křeslo ze sestavy OTAVA SET s masivním podsedákem a stolu z ocelovo-hliníkových profilů určeno do interiérů a exteriérů.

 

Křesla jsou vypletena umělým ratanem a masivním podsedákem tloušťky 60mm.


Umělý ratan je moderní materiál s dlouhou životností a extrémní odolností vůči povětrnostním vlivům. Jelikož nevsakuje tekutiny, nedochází u něj při namočení k negativním procesům, jak tomu bývá u dřevěného zahradního nábytku. Jeho údržba je velice jednoduchá – stačí jej pouze opláchnout proudem studené vody. Zahradní nábytek z umělého ratanu oceníte také při stěhování, jelikož bývá k jeho výrobě používán aluminiový rám o nízké hmotnosti. Díky své vysoké odolnosti proti vlhku je tento nábytek často používán i v místnostech s bazénem či vířivkou, kde vysoká vlhkost zabraňuje použití přírodních materiálů.

Umělý ratan je syntetické polyetylénové vlákno, z čehož vyplývá, že déšť pro něj neznamená žádnou hrozbu. Na rozdíl od přírodních materiálů totiž při běžném používání nepodléhá hnilobě a plísni a nenásáká vodou. Další nespornou výhodou umělého ratanu je odolnost proti slunci. Nemusíte se tedy bát, že váš zahradní nábytek na sluníčku popraská či vybledne. 

 

Další zboží z této kategorie

 

           © 2004 – 2024                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji