0
 • Cena
-
 • Příkon (W)
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 23 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Scheppach ACS 4000 - malířský stříkací systém 550 W

Ean4046664217473
Kód5906004901
DostupnostK odeslání do 3 dnů
+ přepravné po ČR: 150 Kč
4 999 Kč
bez DPH 4 131 Kč
+
-
ACS 4000 - malířský stříkací systém 550 W

Scheppach ACS 4000 je praktické a kompaktní vysokotlaké bezvzduché stříkací zařízení s technologií Airless s přímým nasáváním a plynulou regulací tlaku. Dovoluje velmi rychle a rovnoměrně nastříkat hladké i texturované plochy, jako jsou interiérové stěny, stropy, zahradní ploty, přístřešky, zídky apod.


Stroj má vlastní nasávací hadici s filtrem, takže může nasávat barvu z kbelíku nebo přímo z nádoby, ve které jste jí koupili. Není nutné žádné přelévání nebo doplňování do speciální nádržky. Stroj má dlouhou stříkací hadici 9 m, což dovoluje velký akční rádius bez nutnosti posouvání zařízení. Stříkací hadice je zakončena lehkou stříkací pistolí s velkým spínačem na 4 prsty a s možností aretace, což výrazně snižuje únavu ruky při déletrvající práci. Stříkací pistoli lze nastavit jak pro svislý, tak i vodorovný směr malby. Pro snadné přenášení je stroj vybaven praktickou rukojetí. Zařízení obsahuje dvě trysky jak pro viskózní, tak i tekuté materiály a je tak vhodné pro viskózní nebo tekuté barvy, latex, laky a vodou ředitelné lazury, disperzní barvy, nátěry proti povětrnostním vlivům, mořidla apod.

Výkonný motor s měděným vinutím je uložen v pevném rámu, který má integrovaný úložný prostor pro trysky a díky průtoku až 1,25 l/min lze postupovat rychlostí až 420 m2 za hodinu, což je až 4x rychleji než při ručním malování. Stroj umožňuje jednoduché nastavení tlaku a rovněž snadné přepínání mezi režimem předplnění barvy a samotným stříkáním. Kompaktní rozměry usnadňují transport i skladování.

Podmínky prodloužené záruky naleznete zde.


prodloužená záruka scheppach

Další zboží z této kategorie

 

           © 2004 – 2024                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji