0
 • Cena
-
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 23 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

neúplný - V-Garden polykarbonátový skleník VeGA 7000 STRONG

Kód01V7000-vyp
DostupnostPouze k osobnímu odběru v Ostravě
Cenu dopravy se dozvíte v košíku
6 900 Kč
bez DPH 5 702 Kč
+
-
Rozměry: 365 x 184 x 191 cm (d x š x v).

Sleva z 13.490Kč z důvodu chybějícího spojovacího materiálu (šrouby, matky, ad.) a části základového rámu. Konstrukce a polykarbonátové desky v plném počtu a bez závad.

zakoupením tohoto skleníku souhlasíte s nutností zajištění vlastního spojovacího materiálu a vyloučení zákonné možnosti vrácení zboží ve 14-ti denní lhůtě).

určen pouze k osobnímu odběru na ostravské výdejně (nebo po domluvě)


Popis skleníku:
speciální drážková konstrukce skleníků je vyrobena ze zesílených 1,5 mm silných eloxovaných hliníkových profilů. Jedná se o moderní dokonalé řešení, které ještě výrazně zvýšilo celkovou pevnost a stabilitu celého skleníku. Oproti zastaralému drátkovému systému, který se už téměř moc nepoužívá, se zároveň zvýšila i odolnost skleníku vůči nárazům větru a sněhové zátěži. Na prosklení je použito velice kvalitních tepelně-izolačních dvoustěnných komůrkových polykarbonátových desek o síle 4mm a s UV slunečním filtrem.

Tento polykarbonát prošel německou certifikovanou zkušebnou TUV Rheinland, což zaručuje vysokou kvalitu a stálost polykarbonátových desek.

Ke skleníkům této celé modelové řady VEGA je dodávána masivní pozinkovaná základna sloužící pro bezproblémové používání skleníku i bez pevného základu (v balení část chybí). Velice nadstandardní výška skleníku cca 2 m se základnou je koncipována pro běžné evropské uživatele, kteří mají rádi dostatečný prostor a užitkový komfort.

TIP: kam v zahradě skleník umístit a jak jej orientovat:

základní podmínkou je místo co nejvíce slunné a nejméně větrné. Jelikož příliš slunce lze utlumit sítěmi, žaluziemi či nátěrem vápenným mlékem, tak málo slunce se nijak zařídit už nedá. Ideálem je umístění severojižním směrem. Takto Vám bude krásně svítit sluníčko na skleník po celé léto v maximální míře. Máte-li skleník primárně pro zimování rostlin a Vaše rostliny upřednostňují zimní osvětlení, je lepší orientace východozápadní.
Terén rovný, spíš na vyšším místě než v dolíku, ať nehrozí zatopení při prudké průtrži mračen. Myslete také na to, aby skleník za pár let nestínily dnes nízké stromky.Další zboží z této kategorie

 

           © 2004 – 2024                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji