0
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 18 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

HG restaurátor nábytku pro tmavé druhy dřeva

Ean8711577014728
KódHG4100327
Prohlédněte si video
+ přepravné po ČR: 150 Kč
Zboží není dostupné ...
HG restaurátor nábytku pro tmavé druhy dřeva

Popis zboží

HG restaurátor nábytku pro tmavé druhy dřeva je vysoce kvalitní ošetřující přípravek pro mořený, lakovaný, olejovaný, voskovaný nebo nijak neošetřený nábytek. Skvrny od tekutin jako jsou například kruhy od vody a alkoholu zmizí, zašedlé a vyblelé povrchy získají zpět svou přirozenou barvu, škrábance budou zamaskovány. Přípravek bohatě naneste v pravidelných pruzích a nechejte 6 – 10 hodin působit. Na místa, kde se přípravek plně vstřebá, aplikaci přípravku zopakujte. Po uplynutí doby působení přebytečný materiál odstraňte pomocí čistého hadru.

Video


Parametry

Problém nebo znečištění [?] Mírná změna zabarvení | (vyleptané) skvrny | (vyleptaná) kolečka
Materiál k ošetření [?] Dřevo
Balení (litr) 0,25
: Chcete ještě pro jistotu poradit? Klikněte sem nebo nám zavolejte ...
09.11.2016 Zákazník
Dobrý den! Zaujala mně vaše nabídka UG410 restaurátor nábytku tmavý! Potřebovala bych opravit starý stůl.Je ošoupaný jen z jedné strany! Jak je vhodné v tomto případě postupovat! Nerada bych udělala nějakou chybu, jde o starožitnost! Velmi vám děkuji za profesionální odpověď !
10.11.2016 Zákaznický servis:
pro Zelené údolí: Petr Kopp, Obchodně technický specialista pro HG :: prostředek „HG restaurátor nábytku pro tmavé druhy dřeva“ (obj.č.: HG4100327) potřebuje do ošetřovaného dřeva vsáknout. Poškozená, většinou světlejší místa (drobné škrábance, opotřebení horní vrstvy, kola od sklenic, atd.) vstřebají víc, čímž se může restaurátor i víc projevit. Z mé vlastní zkušenosti: nepoškozené plochy oživí (zvýší lesk) a narušená místa buď zmizí úplně (někdy je potřeba prostředek po 4 až 12 měsících obnovit), případně povrch alespoň výrazně sjednotí (ztmaví a dodá přirozenou barvu). Samozřejmě je těžké se bez znalosti konkrétního dřeva, povrchové úpravy a rozsahu poškození kompetentně vyjádřit, ale pokud poškození není výrazně hloubkové (mechanické) tak bude výrobek fungovat dobře. Na tento produkt máme jen ty nejlepší ohlasy.
29.04.2019 Zákazník
Dobrý den! Už delší dobu přemýšlím o zakoupení přípravku HG restaurátor tmavého nábytku. Chtěla jsem se zeptat, zda tento přípravek funguje i na dýhovaný nábytek ? Děkuji za odpověď. J.Korbelová
30.04.2019 Zákaznický servis:
Je nám však líto, ale sortiment HG již v nabídce cca rok nemáme :( . . . Doporučuji však Váš dotaz přeposlat na našeho kolegu p. Koppa (obch. zástupce pro HG Holland) a ten Vám poradí jak ve věci technické (dýha: ano/ne) a dále na koho se obrátit s koupí :)


Kontaktní údaje


+420 735 099 044
     


Kontaktní formulář facebook zelené údolí
Přátelé Zeleného údolí

                                  

Platební metody: VISA VISA Electron MasterCard MasterCard Electronic Maestro Verified by VISA MasterCard Secure Code

           © 2004 – 2019                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji           povolit cookies - více informací