0
 • Cena
-
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 23 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Hcv-Vala zahradní fóliovník kašírovaný RB 2/6 (6,18 x 3,0 x 1,95 m)

Kódlim049d
DostupnostK odeslání do 10 dnů
Dárek ke zboží
Na toto zboží máte od nás dopravu ZDARMA!
12 710 Kč
bez DPH 10 504 Kč
+
-
Dárek k tomuto zboží:
>vrátíme Vám 300Kč< ↗
>vrátíme Vám 300Kč< ↗
Rozměr (d x š x v): 6,18 x 3,0 x 1,95 m (šířkou je vstupní štítová strana)

Vysoká pevnost fóliovníku RB je zajištěna ocelovou konstrukcí z profilů o síle 0,8mm navzájem spojených úhelníky o síle 2,5mm. Toto spojení je zajišťují šrouby a upínací matice, jejichž komplet je součásti dodávky (viz. fotografie). Konstrukce RB fóliovníků je také díky povrchové žárově zinkové úpravě maximálně odolná vůči prorezivění.
Případnému oděru fólie o konstrukci zabraňují speciální, pro tento účel na míru vyráběné ochranné podložky (krytky).
(zde si prohlédněte: Důkaz kvality našich RB fóliáků ... )

 • Fóliovníky RB vybavujeme fóliemi z PE kašírované tkaniny, odolné vůči UV záření s vlastností AF. Její součástí jsou 2-zipé vstupní dveře a pár větracích oken v čelech fóliovníku.
 • Ověřená použitelnost fólie je až 10 let (dle náročnosti místních povětrnostních podmínek a také pokud fólii na zimu schováte či nikoli - to není podmínkou. Obvyklá doba použití je tak do 5-ti let).

AF - Anti Fog vrstva - chrání rostliny před kapkami vysrážené vody! Voda jen stéká, listy zůstávají suché a nešíří se tak houbovitá onemocnění.
Anti fog system

Co je to kašírovaná fólie:
je typ fólie, která je zalitá speciální hmotou LDPE. V případě zemědělského využití mívá mléčnou barvu. Díky výztužné mřížce má fólie vysokou pevnost (zároveň umožňuje dilataci fólie, tudíž nedojde k popraskání či zničení). Kašírované fólie je možno používat v teplotním rozmezí od -50ºC do + 70ºC. Obsažené UV stabilizátory ji zajištují vysokou životnost.


Vstup do fóliovníku je z čelní strany formou 2 rovnoběžných zipů (cca 1,2m šíře).
Doporučujeme: pro zvýšení životnosti zipů je doporučujeme protírat mazivem.

U tohoto fóliovníku RB si můžete za mírný příplatek přiobjednat i zadní dveře do 2. čela (v záložce Doplňky u tohoto zboží). Výhodou 2. dveří je jednoznačně lepší odvětrávání fóliovníku a praktická průchodnost.
Větrací okna fóliovníků jsou rovněž na zip, mají trojúhelníkový tvar a jsou umístěna na přední a zadní straně (viz. fotografie).


Výhody RB fóliovníků:
- oproti *levným fóliovníkům z marketů si v tomto případě pořizujete fóliovník s nadstandardní životností konstrukce a pěstitelsky funkční fólií
- pořízení náhradní fólie je u nás snadné. Vy tak ušetříte za opětovnou koupi nového fóliovníku! (nebo nesháníte její výrobu).
- i v pěstební sezoně mají u nás objednávky náhradních RB fólií vždy přednost před fóliemi šitými na míru. Vy tak v sezóně nečekáte i měsíce na novou.
- fóliovníky RB používají zahrádkáři tak profesionální pěstitelé a farmáři
vyrobeno v cesku jsou vyráběny v Česku (již více jak 15 let!)


Postavení fóliovníku RB:

Fóliovník doporučujeme stavět na trámky, desky či libovolný základ. Montáž je dle přehledného návodu velmi jednoduchá a zvládnete ji za 0,5 dne.

prohlédněte si zde všechny fotografie tohoto fóliovníku. Tuto foto kolekci se nám pro Vás podařilo sesbírat díky přívětivé spolupráci s našimi zákazníky (kterým tak ještě i zde touto formou moc děkujeme).


*Dobrá rada:
protože zakázkově vyrábíme plachty a fólie na míru, víme, že nejvíce zakázek máme od zákazníků, kteří si zakoupili levný fóliovník z marketů. Životnost jejich fólie je často jen 1 sezonu.

Další zboží z této kategorie

 

           © 2004 – 2024                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji