0
 • Cena
-
 • Pro travnaté plochy do (+/-20%)
 • Záruka proti krádeži[?]
 • Výrobce
Doporučujeme
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 17 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Gardena Sileno+ - robotická sekačka

Kód4054-32
DostupnostIhned k odeslání
Prohlédněte si video
Cenu dopravy se dozvíte v košíku
47 990 Kč
bez DPH 39 661 Kč
+
-
Gardena Sileno+ - robotická sekačka

Popis zboží

SILENO+ udržuje stébla trávy na přesně nastavené výšce a vy si můžete vychutnat svůj volný čas. Péče o trávník nebyla nikdy snadnější a se 110% výsledkem!

Díky SensorCut systému nevytváří robotická sekačka na trávníku pruhy, ale zanechává dokonale udržovaný travní koberec. Její provoz je tak tichý, že je jen stěží možné slyšet, že před jejím automatickým návratem do nabíjecí stanice vůbec sekala. Čas sekání je volně programovatelný. Proto bude robotická sekačka v provozu pouze tehdy, kdy Vy sami budete potřebovat. Díky integrovanému senzoru, který registruje růst trávy (zjednodušeně řečeno), si sama určí, jak často bude sekat.

GARDENA SILENO + je vhodná pro travnaté plochy až do 1300 m2 (+/-20%) a díky silnému pohonu zadních kol je schopna vyrovnat se s nerovným terénem a dokonce se sklonem až 35 procent.

Jak vlastně pracuje robotická sekačka se můžete dozvědět i z přiloženého návodu, kde to je velice přesně popsáno.

Robotická sekačka je dodávána s: nabíjecí stanicí, přívodním el. kabelem, ohraničujícím vodičem, skobami, náhradními břity, spojkami a konektory. • (nabízíme instalaci, záruční i pozáruční servis. Budete-li mít robotickou sekačku nainstalovanou námi a někdo Vám ji během 1. roku ukradne, dostanete zdarma od Gardeny novou)


<strong>Skvělá péče o trávník</strong><br/>Přesné nože stříhají trávu čistě. A díky SensorCut System nedělá GARDENA robotická sekačka SILENO na trávníku pruhy. Nastavení výšky sekání je velmi snadné a provádí se bez použití nářadí.
Skvělá péče o trávník
Přesné nože stříhají trávu čistě. A díky SensorCut System nedělá GARDENA robotická sekačka SILENO+ na trávníku pruhy. Nastavení výšky sekání je velmi snadné a provádí se bez použití nářadí. 

<strong>Pro více času k relaxaci</strong><br/>Vyložte si nohy a relaxujte! Vaše robotická sekačka vyřídí sekání trávníku za vás. Jemné odstřižky trávy zůstávají na trávníku jako přirozené hnojivo. Podporuje dobrý růst a šetří váš drahocenný čas, během kterého můžete dělat jiné věci.
Pro více času k relaxaci
Vaše robotická sekačka vyřídí sekání trávníku za vás. Jemné odstřižky trávy zůstávají na trávníku jako přirozené hnojivo. Podporuje dobrý růst a šetří váš drahocenný čas, během kterého můžete dělat jiné věci. 

<strong>Spolehlivý provoz</strong><br/>Funkce EasyPassage umožňuje sekačce snadno posekat úzké pasáže bez opuštění dráhy. Díky vysoce nárazuvzdornému plastovému plášti je robotická sekačka obzvláště pevná. Ani horké letní počasí jí neodradí. Díky spolehlivé funkčnosti pracuje nezávisle na povětrnostních podmínkách, dokonce i za deště.
Spolehlivý provoz
Funkce EasyPassage umožňuje sekačce snadno posekat úzké pasáže bez opuštění dráhy. Díky vysoce nárazuvzdornému plastovému plášti je robotická sekačka obzvláště pevná. Ani horké letní počasí jí neodradí. Díky spolehlivé funkčnosti pracuje nezávisle na povětrnostních podmínkách, a to i za deště. 

<strong>Množství výhod</strong><br/>Robotická sekačka GARDENA SILENO+ přemýšlí sama. Je vybavena technologií SensorControl, která určuje intenzitu růstu trávy a tomu přizpůsobuje její provoz.
Množství výhod
Robotická sekačka GARDENA SILENO+ přemýšlí sama. Je vybavena technologií SensorControl, která určuje intenzitu růstu trávy a tomu přizpůsobuje její provoz.

<strong>Ideální pro komplexní travnaté plochy</strong><br/>Velké a členité zahradní struktury nedělají robotické sekačce GARDENA SILENO problém. Tato sekačka se pohybuje po travnatých plochách úplně automaticky, spolehlivě a nezanechává po sobě vyjeté koleje.
Ideální pro komplexní travnaté plochy
Velké a členité zahradní struktury nedělají robotické sekačce GARDENA SILENO+ problém. Tato sekačka se pohybuje po travnatých plochách úplně automaticky, spolehlivě a nezanechává po sobě vyjeté koleje.Video

Video

Video


Parametry

Pro travnaté plochy do (+/-20%) 1300 m²
Záruka proti krádeži [?] 12 měsíců
Výrobce Gardena
Stoupání [?] 35% / 19 °
Podvozek 4 kola, zadní náhon
Typ akumulátoru Li-Ion 18 V; 2,1 Ah
Doba nabíjení 60 min
Doba provozu 65 min
Systém nabíjení Automatický
Výška střihu (mm) 20 - 60 mm
Nastavitelná šířka koridoru Ano
Žací systém 3 otočné sekací nože
Šířka záběru [?] 22 cm
Dezén kol Hrubý
Obsah balení - náhradní nože 9 ks
Obsah balení - skoby 400 ks
Obsah balení - vodící drát 250 m
Vzdálené starty 3 vzdálené starty
Informační panel LCD displej s nabídkou nastavení
Klávesnice 19 tlačítek
Navigace 3 systémy
ECO mód Ano
Flexibilní umístění nabíj. stanice Ano
Sensor Control Ano
Senzor náklonu Ano
Senzor pro zvednutí [?] Ano
Easy Passage [?] Ano
Spotřeba energie 25 W
Hladina akustického hluku (dB) naměřená: 58 dB(A), garantovaná: 60 dB(A)
Rozměry |v x š x h| (cm) 24,8 x 50,9 x 62,7
Časový zámek Ano
Zámek instalace [?] Ano
Alarm Střední
PIN kód [?] Ano
Záruční doba [?] 24 měsíců
Hmotnost (kg) 9,8
?? ... poslat dotaz prodavači / odpovíme Vám

Související zboží - Robotické sekačky

Další zboží z kolekce


Kontaktní údaje


+420 735 099 044
     


Kontaktní formulář facebook zelené údolí
Přátelé Zeleného údolí

                                  

Platební metody: VISA VISA Electron MasterCard MasterCard Electronic Maestro Verified by VISA MasterCard Secure Code

           © 2004 – 2018                Z e l e n é   ú d o l í   nákup v klidu a pokoji