0
 • Cena
-
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 21 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Gardena SILENO minimo - robotická sekačka 500 m2

Ean4078500053174
Kódgb15202-32
DostupnostK odeslání do 5 dnů
Dárek ke zboží
Na toto zboží máte od nás dopravu ZDARMA!
19 690 Kč
bez DPH 16 273 Kč
+
-
Dárek k tomuto zboží:
Dárkový poukaz 300Kč do Alza.cz, platnost 1rok!
Dárkový poukaz 300Kč do Alza.cz, platnost 1rok!

Tichý, všestranný a inteligentní malý pomocník do zahrady - to je robotická sekačka GARDENA SILENO minimo 500 m².

Je ideální pro malé trávníky, kombinuje vysoký výkon a přesnost s pohodlným sekáním. Začněte! Zvedněte svůj chytrý telefon a pomocí aplikace GARDENA Bluetooth® zadejte velikost trávníku, požadované dny sečení a preferovaný čas zahájení.
Aplikace GARDENA Bluetooth® vás intuitivně provede první instalací krok za krokem. Vaše robotická sekačka na trávu vytvoří plán a je připravena pracovat bez vyrušování. Vaši sekačku SILENO minimo můžete pohodlně ovládat přes Bluetooth® až ze vzdálenosti 10 m.
Sekačka vypočítá optimální čas sekání trávy a aplikace GARDENA Bluetooth® pomocí plánovacího asistenta pomůže udržovat vaši zahradu v pořádku. Díky mimořádně tichému motoru má tato sekačka nejlepší nízkou hladinu hluku ve své třídě - pouhých 57 dB (A). A i přesto, že vaše robotická sekačka pracuje, vy i vaši sousedé můžete v klidu na zahradě odpočívat.

Sofistikovaná funkce CorridorCut vede robotickou sekačku při sekání v úzkých prostorech a těsných rozích o šířce pouhých 60 centimetrů. CorridorCut dokonce šikovně naviguje vaši robotickou sekačku ze složitých slepých uliček.

Robotická sekačka, vedená funkcí SensorControl, sama posoudí, jak často potřebuje váš trávník úpravu, a vyrazí ve správnou chvíli přesně podle frekvence v závislosti na růstu trávy. Váš chytrý malý pomocník seče trávu co nejefektivněji. SILENO minimo seče trávník samostatně bez ohledu na počasí, déšť nebo prudké slunce. Chytrá robotická sekačka zaregistruje, že je půda zamrzlá nebo je příliš mrazivo; pozastaví svůj program a počká, až mráz pomine.

Ohraničující vodič označuje sekačce SILENO minimo plochu zahrady, kterou je třeba sekat. Podobně naváděcí drát spolehlivě a plně automaticky směruje robotickou sekačku do všech oblastí sečení. Sekačka nebude mít problémy s přejezdem v úzkých prostorech a dokonce ani se svahy nebo sklony až do 35 procent. Po ukončení práce se tento pracovitý robotický zahradník vrátí zpět do nabíjecí stanice, kde se dobije. Seká zcela samostatně a poskytuje vám více času soustředit se na práci, kterou máte na zahradě rádi. SILENO minimo lze snadno vyčistit zahradní hadicí – snadnější už to nemůže být. Užijte si čas na zahradě s robotickou sekačkou SILENO minimo, jen se pohodlně usaďte, odpočívejte a nechte malou robotickou sekačku vykonat těžkou práci za vás. Se sekačkou SILENO minimo bude Váš trávník vždy vypadat úžasně dobře udržovaný: inteligentní robotické sekačky. SILENO.Kompaktní sekačka SILENO minimo vám poskytne pomocnou ruku při péči o váš trávník. Pokud jste zaneprázdněni, bude váš malý pomocník pracovat tak tiše, že jej sotva zaslechnete – dokonce můžete na dvoře i relaxovat.

Základní příkazy lze zadávat na ovládacím panelu sekačky. Dodatečná nastavení a všechny možnosti a příkazy jsou rychle po ruce díky aplikaci GARDENA Bluetooth®.

Řízení pomocí aplikace: Aplikace GARDENA Bluetooth®. Volně ke stažení, bez poplatků, dostupná pro smartphony a tablety.

Požadavky: Smartphony nebo tablety se systémem Android nebo iOS s funkcí Bluetooth®

Za každého počasí - Ať prší nebo svítí sluníčko,  jezdí tam a zpět 

Je lepší navigátor - Se spolehlivou přesností zvládá nejužší prostory a nejtěsnější rohy  

Je nejtišší - Nejlepší hladina hluku ve své třídě 

Funkce sečení do spirály - Intenzivní sekání míst s vyšší trávou 


 Senzor mrazu
Jakmile se venkovní teploty přiblíží bodu mrazu, zastaví se plán sečení robotické sekačky. Chrání se tím trávník, protože sečení přemrzlých stébel trávu ničí.

Mytí hadicí
Sekačku SILENO minimo jednoduše vyčistíte pomocí zahradní hadice. A je připravena na další použití!

CorridorCut
Díky funkci CorridorCut není sečení členitých nebo úzkých pasáží od 60 cm pro sekačku SILENO minimo problém. Speciální vzor sečení zaručuje rovnoměrně posečený trávník.

SensorControl 
Všechny modely jsou vybaveny funkcí SensorControl: inteligentní systém sečení automaticky přizpůsobí čas sečení podle intenzity růstu trávy. 

GArdena Sileno Life


<strong>Pro více času k relaxaci</strong><br/>Vyložte si nohy a relaxujte! Vaše robotická sekačka vyřídí sekání trávníku za vás. Jemné odstřižky trávy zůstávají na trávníku jako přirozené hnojivo. Podporuje dobrý růst a šetří váš drahocenný čas, během kterého můžete dělat jiné věci.<strong>Ideální pro komplexní travnaté plochy</strong><br/>Velké a členité zahradní struktury nedělají robotické sekačce GARDENA SILENO problém. Tato sekačka se pohybuje po travnatých plochách úplně automaticky, spolehlivě a nezanechává po sobě vyjeté koleje.<strong>Množství výhod</strong><br/>Robotická sekačka GARDENA SILENO+ přemýšlí sama. Je vybavena technologií SensorControl, která určuje intenzitu růstu trávy a tomu přizpůsobuje její provoz.

Další zboží z této kategorie


Kontakty do údolí...

 • +420 735 099 044      


 facebook zelené údolí
Sledujte nás na Facebooku

     a budeme Přátelé Zeleného údolí

                                  

Platební metody: VISA VISA Electron MasterCard MasterCard Electronic Maestro Verified by VISA MasterCard Secure Code
 

           © 2004 – 2022                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji           povolit cookies - více informací