0
 • Cena
-
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 20 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Gardena Sileno+ CS - robotická sekačka 2000 m2

Kódgb4050-72
DostupnostK odeslání do 5 dnů
Dárek ke zboží
Na toto zboží máte od nás dopravu ZDARMA!
51 990 Kč
bez DPH 42 967 Kč
+
-
Gardena Sileno+ CS - robotická sekačka 2000 m2
Dárek k tomuto zboží:
*Dárkový poukaz 500Kč do Alza.cz, platnost 1rok!
*Dárkový poukaz 500Kč do Alza.cz, platnost 1rok!
SILENO+2000 udržuje stébla trávy na přesně nastavené výšce a vy si můžete vychutnat svůj volný čas. Péče o trávník nebyla nikdy snadnější a se 110% výsledkem!

Díky SensorCut systému nevytváří robotická sekačka na trávníku pruhy, ale zanechává dokonale udržovaný travní koberec. Její provoz je tak tichý, že je jen stěží možné slyšet, že před jejím automatickým návratem do nabíjecí stanice vůbec sekala. Čas sekání je volně programovatelný. Proto bude robotická sekačka v provozu pouze tehdy, kdy Vy sami budete potřebovat. Díky integrovanému senzoru, který registruje růst trávy (zjednodušeně řečeno), si sama určí, jak často bude sekat.

GARDENA SILENO +2000  je vhodná pro travnaté plochy až do 2000 m2 (+/-20%) a díky silnému pohonu zadních kol je schopna vyrovnat se s nerovným terénem a dokonce se sklonem až 35 procent.

Jak vlastně pracuje robotická sekačka se můžete dozvědět i z přiloženého návodu, kde to je velice přesně popsáno.


Robotická sekačka je dodávána s: nabíjecí stanicí, přívodním el. kabelem, ohraničujícím vodičem, skobami, spojkami a konektory. • (nabízíme instalaci, záruční i pozáruční servis. Budete-li mít robotickou sekačku nainstalovanou námi a někdo Vám ji během 1. roku ukradne, dostanete z Gardeny novou)


<strong>Skvělá péče o trávník</strong><br/>Přesné nože stříhají trávu čistě. A díky SensorCut System nedělá GARDENA robotická sekačka SILENO na trávníku pruhy. Nastavení výšky sekání je velmi snadné a provádí se bez použití nářadí.
Skvělá péče o trávník
Přesné nože stříhají trávu čistě. A díky SensorCut System nedělá GARDENA robotická sekačka SILENO+ na trávníku pruhy. Nastavení výšky sekání je velmi snadné a provádí se bez použití nářadí. 

<strong>Pro více času k relaxaci</strong><br/>Vyložte si nohy a relaxujte! Vaše robotická sekačka vyřídí sekání trávníku za vás. Jemné odstřižky trávy zůstávají na trávníku jako přirozené hnojivo. Podporuje dobrý růst a šetří váš drahocenný čas, během kterého můžete dělat jiné věci.
Pro více času k relaxaci
Vaše robotická sekačka vyřídí sekání trávníku za vás. Jemné odstřižky trávy zůstávají na trávníku jako přirozené hnojivo. Podporuje dobrý růst a šetří váš drahocenný čas, během kterého můžete dělat jiné věci. 

<strong>Spolehlivý provoz</strong><br/>Funkce EasyPassage umožňuje sekačce snadno posekat úzké pasáže bez opuštění dráhy. Díky vysoce nárazuvzdornému plastovému plášti je robotická sekačka obzvláště pevná. Ani horké letní počasí jí neodradí. Díky spolehlivé funkčnosti pracuje nezávisle na povětrnostních podmínkách, dokonce i za deště.
Spolehlivý provoz
Funkce EasyPassage umožňuje sekačce snadno posekat úzké pasáže bez opuštění dráhy. Díky vysoce nárazuvzdornému plastovému plášti je robotická sekačka obzvláště pevná. Ani horké letní počasí jí neodradí. Díky spolehlivé funkčnosti pracuje nezávisle na povětrnostních podmínkách, a to i za deště (ilustrační foto). 

<strong>Množství výhod</strong><br/>Robotická sekačka GARDENA SILENO+ přemýšlí sama. Je vybavena technologií SensorControl, která určuje intenzitu růstu trávy a tomu přizpůsobuje její provoz.
Množství výhod
Robotická sekačka GARDENA SILENO+ přemýšlí sama. Je vybavena technologií SensorControl, která určuje intenzitu růstu trávy a tomu přizpůsobuje její provoz.

<strong>Ideální pro komplexní travnaté plochy</strong><br/>Velké a členité zahradní struktury nedělají robotické sekačce GARDENA SILENO problém. Tato sekačka se pohybuje po travnatých plochách úplně automaticky, spolehlivě a nezanechává po sobě vyjeté koleje.
Ideální pro komplexní travnaté plochy
Velké a členité zahradní struktury nedělají robotické sekačce GARDENA SILENO+ problém. Tato sekačka se pohybuje po travnatých plochách úplně automaticky, spolehlivě a nezanechává po sobě vyjeté koleje.Další zboží z této kategorie


Kontakty...

 • +420 735 099 044      


 facebook zelené údolí
Sledujte nás na Facebooku

     a budeme Přátelé Zeleného údolí

                                  

Platební metody: VISA VISA Electron MasterCard MasterCard Electronic Maestro Verified by VISA MasterCard Secure Code
 

           © 2004 – 2021                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji           povolit cookies - více informací