0
 • Cena
-
 • Záruka proti krádeži[?]
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 18 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Gardena R 40 Li - robotická sekačka

Kód4077-32
Prohlédněte si video
Cenu dopravy se dozvíte v košíku
Zboží není dostupné ...

Popis zboží

Inovativní robotická sekačka GARDENA R40Li poseče trávník sama. Vy si zatím naplno užíváte volného času, nebo pracujete na jiných věcech.

Díky jejímu volnému a přirozenému pohybu, sekačka R40Li poseká travnatou plochu o maximální rozloze 400 m2  (+/-20%) - efektivně, spolehlivě a bez vyjetých kolejí. Výsledkem je vždy perfektně udržovaný trávník. Pokud je to zapotřebí, robotická sekačka se sama nabije v nabíjecí stanici. Ohraničující vodič vytýčí plochu, na které bude R40Li sekat.

Opakovaně seká konečky trávy břity ostrými jako žiletka; ústřižky trávy zůstávají na trávníku jako přírodní hnojivo (mulčovací princip). Pomocí otočného knoflíku lze snadno nastavit výšku sečení od 2 do 5 cm. S celkovou hmotností 8 kg, zvládá robustní robotická sekačka stoupání do 25%.

Programování je neskutečně jednoduché a rychlé. Různé časy sečení nebo dny lze nastavit pomocí velkého panelu pro výběr nebo displeje. Nastavení pomocí nabídky funkcí je snadné a intuitivní. Po naprogramování začne R40Li pracovat sama v rámci nastaveného časového intervalu, i když třeba prší. Výkonná lithium-iontová 18 V / 1,6 Ah baterie vyžadující malou péči zajišťuje spolehlivý a energeticky úsporný provoz. R40Li pracuje velmi tiše a bez emisí. Velmi citlivé kolizní senzory a ohraničující vodič napomáhají, aby se R40Li vyhýbala překážkám na zahradě. Senzory náklonu a zvednutí a velká vzdálenost mezi tělem sekačky a žacími břity zajišťují doplňkovou bezpečnost pro osoby a zvířata. Pokud je například sekačka zvednuta, žací kotouč se okamžitě zastaví a tím je zabráněno zranění. Robotická sekačka může být kdykoli zastavena pomocí velkého, snadno přístupného tlačítka stop.

R40Li je flexibilní a proto je vhodná pro téměř každý typ zahrady, stejně jako pro vedlejší plochy.
Tato sekačka zvítězila v soutěži reddot design award:
je světově největší a nejvýznačnějí soutěží. Kritéria hodnocení: důležité speciální konstrukční vlastnosti, funkčnost, formální kvalita a vynikající design.

Jak vlastně pracuje robotická sekačka se můžete dozvědět i z přiloženého návodu, kde to je velice přesně popsáno.

Robotická sekačka je dodávána s: nabíjecí stanicí, přívodním el. kabelem, ohraničujícím vodičem, skobami, náhradními břity, spojkami a konektory.


Pozn.: za účelem 100% funkčnosti lze robotickou sekačku Gardena instalovat pouze certifikovanou instalační firmou.

 • (nabízíme instalaci, záruční i pozáruční servis. Budete-li mít robotickou sekačku nainstalovanou námi a někdo Vám ji během 1. roku ukradne, dostanete zdarma od Gardeny novou)<strong>Sekání bez námahy - a užívejte si volného času</strong><br/>GARDENA robotická sekačka seká trávník úplně sama a nabíjí se podle potřeby v dobíjecí stanici. Vy si můžete užívat nádherně udržovaný trávník a mít více volného času.
Sekání bez námahy - a užívejte si volného času
GARDENA robotická sekačka seká trávník úplně sama a nabíjí se podle potřeby v dobíjecí stanici. Vy si můžete užívat nádherně udržovaný trávník a mít více volného času.


<strong>Skvělé výsledky sekání - není potřeba odstraňovat posekanou trávu</strong><br/>Kontinuální, ale přesto jemné řezání všech druhů trávy dává trávníku svěží, zelený vzhled. Jemné odřezky trávy zůstávají na trávníku jako přírodní hnojivo (funkce mulčování), a tím ušetří odklízení posečené trávy.
Skvělé výsledky sekání - není potřeba odstraňovat posekanou trávu
Kontinuální, ale přesto jemné řezání všech druhů trávy dává trávníku svěží, zelený vzhled. Jemné odřezky trávy zůstávají na trávníku jako přírodní hnojivo (funkce mulčování), a tím ušetří odklízení posečené trávy.

<strong>Pracuje také za deště</strong><br/>GARDENA robotické sekačce na trávu nevadí ani letní počasí. Byla vyvinuta tak, aby sloužila po celý den a aby fungovala správně bez dozoru a bez ohledu na povětrnostní podmínky.
Pracuje také za deště
GARDENA robotické sekačce na trávu nevadí ani letní počasí. Byla vyvinuta tak, aby sloužila po celý den a aby fungovala správně bez dozoru a bez ohledu na povětrnostní podmínky. 

<strong>Ochrana proti krádeži</strong><br/>Funkce alarmu, montáž zámku a PIN-kód jsou spolehlivou ochranou proti krádeži.
Ochrana proti krádeži
Funkce alarmu, montáž zámku a PIN-kód jsou spolehlivou ochranou proti krádeži.

<strong>Nízká hlučnost, bez emisí a energeticky úsporná</strong><br/>Robotická sekačka R50Li je podstatně tižší než běžné elektrické, bateriové nebo benzínové sekačky na trávu, má nízkou spotřebu energie pouze 7 kWh/měsíc na travnaté ploše o rozloze 500 m².
Nízká hlučnost, bez emisí a energeticky úsporná
Robotická sekačka R40Li je podstatně tižší než běžné elektrické, bateriové nebo benzínové sekačky na trávu, má nízkou spotřebu energie pouze 7 kWh/měsíc na travnaté ploše o rozloze 400 m².
Video


Parametry

Pro travnaté plochy do (+/-20%) 400 m²
Záruka proti krádeži [?] 12 měsíců
Výrobce Gardena
Stoupání [?] 25 % / 14 °
Podvozek 3 kola, přední náhon
Typ akumulátoru Li-Ion 18 V; 1,6 Ah
Doba nabíjení 50 min
Doba provozu 65 min
Systém nabíjení Automatický
Výška střihu (mm) 20 - 50 mm
Nastavitelná šířka koridoru Ne
Žací systém 3 otočné břity
Šířka záběru [?] 17 cm
Dezén kol Střední
Obsah balení - náhradní nože 3 ks
Obsah balení - skoby 200 ks
Obsah balení - vodící drát 150 m
Vzdálené starty 1
Informační panel LCD displej s nabídkou nastavení
Klávesnice 15 tlačítek
Navigace 1 systém
ECO mód Ne
Flexibilní umístění nabíj. stanice Ne
Sensor Control Ne
Senzor náklonu Ano
Senzor pro zvednutí [?] Ano
Easy Passage [?] Ne
Spotřeba energie 20 W
Hladina akustického hluku (dB) naměřená: 56 dB(A), garantovaná: 58 dB(A)
Rozměry |v x š x h| (cm) 25,5 x 46 x 58
Časový zámek Ano
Zámek instalace [?] Ano
Alarm Střední
PIN kód [?] Ano
Záruční doba [?] 24 měsíců
Hmotnost (kg) 7,4
: Chcete ještě pro jistotu poradit? Klikněte sem nebo nám zavolejte ...

Další zboží z kolekce


Kontaktní údaje


+420 735 099 044
     


Kontaktní formulář facebook zelené údolí
Přátelé Zeleného údolí

                                  

Platební metody: VISA VISA Electron MasterCard MasterCard Electronic Maestro Verified by VISA MasterCard Secure Code

           © 2004 – 2019                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji           povolit cookies - více informací