0
 • Cena
-
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 23 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Elpumps CT 1100 TWIN - univerzální ponorné kalové čerpadlo

Ean5999881825633
KódCT TWIN 1100
DostupnostK odeslání do 3 dnů
+ přepravné po ČR: 150 Kč
2 799 Kč
bez DPH 2 313 Kč
+
-
CT 1100 TWIN - univerzální ponorné kalové čerpadlo

Plastová ponorná kalová čerpadla nabízené firmou Elpumps jsou navržena tak, aby zvládla jakýkoliv úkol při čerpání čisté nebo znečištěné vody.


Tělo stroje je vyrobeno z kvalitního polypropylenu, který se vyznačuje vynikající chemickou odolností a dobrou elektrickou izolací. U čerpadel Elpumps je navíc tento plast vyztužen 30 % příměsí skelných vláken, což jsou jedny z nejpevnějších vláken na světě, známá svojí odolností i vůči výkyvům teplot, povětrnostním vlivům a chemickým látkám. Ze stejného materiálu je vyroben i kryt motoru. To zajistí delší životnost a chrání mnohem lépe výrobek před škodlivými účinky kyselin a zásad.

Silný motor o příkonu 800 W zvládne odčerpat až 16 000 litrů za hodinu. Velikost pevných částic ve vodě může být až 30 mm, při sklopených nožičkách 5 mm. Pravoúhlá koncovka brání poškození nebo zalomení připojené hadice a velký plovákový spínač zajistí spolehlivé automatické vypnutí čerpadla. Funkce TWIN (konstrukce s výklopnými nožičkami) zajistí vyčerpání čisté vody až téměř ke dnu.Možnosti využití:

Pro čerpání vody z bazénů, místností či různých šachet zatopených podzemní či povrchovou vodou. Odvodnění v jiných prostorech, jámách nebo šachtách. Zalévání a zavlažování zahrad. Čerpání vody z nádrží, rybníků ap. Čerpání vody ze studní (pozor na dostatek místa kvůli dostatku prostoru pro plovákový spínač).Technika:

Díky skládacím nožičkám na spodní části stroje je čerpadlo schopné odsát čistou vodu mnohem níže než běžná kalová čerpadla, takže plnohodnotně zastane i funkci čistokrevného čerpadla na čistou vodu.
Velký vývod 6/4' a jeho asymetrické umístění zajišťuje až o 30 % vyšší účinnost čerpadla.
Vinutí motoru je z mědi.
Hřídel motoru čerpadla je vyrobena z kyselino-vzdorné nerezové oceli (INOX), což ji zajišťuje vynikající odolnost proti korozi.
Pouzdro motoru je vyrobeno rovněž z nerezové oceli a samotné oběžné kolo je vyrobeno z NORYLU, který má vynikající antikavitační vlastnosti.
Hřídel je utěsněna profesionálním těsněním kombinující pružinové a keramicko křemíkové těsnění.
Další těsnění je potom na vývodu hřídele z těla motoru.
Motor je chráněn tepelnou pojistkou.  
Součástí balení je adaptér pro různé průměry hadic.


Kvalita všech komponentů zaručuje dlouhý a bezúdržbový provoz čerpadla.

Další zboží z této kategorie

 

           © 2004 – 2024                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji