0
 • Cena
-
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 22 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Dřevěná podlaha KARIBU KERKO 6 (57820) LG3129

KódLG3129
DostupnostK odeslání do 2-3 týdnů
Na toto zboží máte od nás dopravu ZDARMA!
10 690 Kč
bez DPH 8 835 Kč
+
-
Dřevěná podlaha KARIBU KERKO 6 (57820) LG3129

Dřevěná podlaha pro domky KARIBU KERKO 6 vyrobená ze smrkových profilů systém pero / drážka.Povrchová úprava:


Před montáží musí být všechny stavební díly ošetřeny hluboko působícím základním nátěrem (preventivní ochrana proti zamodrání a plísni) a to z vnější i vnitřní strany dílců. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost Vašeho zahradního domku. Na podlahu je možné použít speciální nátěry na dřevěné podlahy - např. pružný polyurethanový nátěr.
Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty.Skladování před montáží:


Podlaha je vyrobená z kvalitního dřeva (severský smrk) a je dodávána povrchově neošetřena. Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo jen proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost,slunce atd). Neskladovat ve vytápěném prostoru!Základy domku:

Věnujte prosím MIMOŘÁDNOU péči při budování základu pro domek. Základ postavte tak, aby horní hrana základu přesahovala cca 10 cm nad okolní terén. Základ musí být přesně vyvážen do vodorovné roviny a odvodněn, aby základový rošt ležel v rovině. Aby bylo zabráněno přímému kontaktu se zemí a vniknutí zemní vlhkosti do trámků, podložte trámky na pásky z bitumenové lepenky (nejsou součástí dodávky). Základ se obyčejně provádí třemi způsoby :

 

 • pásový základ
 • sypaný betonový základ
 • betonová deskaPro trvanlivost základu je nutno dodržet tyto nejdůležitější předpoklady: podklad, pravoúhlost a přesná rovina. S kvalitním základem vydrží Váš domek o mnoho let déle. Nechte si poradit nebo základ zhotovit odborníkem-stavařem.

Další zboží z této kategorie

 

           © 2004 – 2023                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji           povolit cookies - více informací