0
 • Cena
-
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 23 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

BioGreen elektrické vytápění Palma 2.0

KódKL963151021
DostupnostK odeslání do 5 dnů
Video ...
+ přepravné po ČR: 150 Kč
3 330 Kč
bez DPH 2 752 Kč
+
-

Multifunkční vytápění, které díky manuálnímu termostatu zajišťuje jak přitápění v jarním období, tak i nucené větrání v letním období. Lze použít nejen ve skleníku, ale i při vysoušení vlhkosti ve sklepích, garážích apod.

Elektrické ventilátorové topidlo "Palma" se může pochlubit robustním krytem z nerezové oceli.

Díky kompaktnímu designu, gumovým nohám odolným proti skluzu a praktické rukojeti ho lze používat téměř kdekoli. Snímač teploty můžete umístit i dále od topidla.
Teplotu lze nastavit od -50 ° C do + 99 ° C.
Na tomto vytápění máte možnost regulovat již teplotu vyfukovanou z topidla! (běžná pokojová topidla takto regulovat nelze)
- potřebujete-li tedy, aby rostliny z důvodu např. nedostatku místa staly v těsné blízkosti topidla, nemusíte tak mít obavy, že by se horkým vzduchem spálily.

Palma má bezkonkurenční výkon 2000 W a rychlost cirkulace vzduchu 163 m3 / h, což zajišťuje, že teplý vzduch je velmi rychle a rovnoměrně rozptýlen a že teplota je vždy udržována na správné úrovni. Díky přesnosti teploty topného tělesa (+/- 2 ° C) je spotřeba energie překvapivě nízká, což vám příjemně šetří peníze.

Topidlo "Palma" splňuje velmi přísné bezpečnostní normy, má ochranu IPX4 a je proto odolné vůči stříkající vodě. Můžete jej bez obav použít ve vlhkých místnostech, jako jsou skleníky, sklepy, garáže, dílny, sklady a hudební místnosti. Toto adaptabilní topidlo může dokonce poskytovat nákladově efektivní dodatečné vytápění v obytných prostorech.
- Výkon max. 2000 W.
- Ochrana proti vodě IP X4.
- Proudění: 163 m³/h
- Délka kabelu: 1,9 m
- Elektro úsporný


K tomuto zařízení lze zakoupit Digitalní termostat, který vám umožní topení automatizovat. /naleznete jej v záložce Doplňky/

Další zboží z této kategorie

 

           © 2004 – 2024                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji