0
Proč nakupovat u nás
 • Jsme
  na trhu již 22 let
 • Poskytujeme
  doplňkové služby
 • Máme zlatý certifikát
  ověřeno zákazníky
 • Nabízíme
  široký sortiment

Aku Al-ko

aku - al-ko


AL-KO Smart Garden:
vyberte si chytré zahradní stroje z akumulátorové řady Easy Flex, Energy Flex, Power Flex nebo robotické sekačky.

S akumulátorovými stroji AL-KO jste opět o krok blíže budoucnosti. Pracujte mobilně, nezávisle na el. síti a zcela bez škodlivých emisí. Používejte jeden akumulátor pro různě stroje, jednoduše a ekonomicky výhodně. Díky aku programu AL-KO se Vaše práce na zahradě výrazně zefektivní.

 • AL-KO Easy Flex
  Srdcem je 20 V Li-Ion akumulátor s kapacitou 2,5 Ah. Vedle moderního designu zaujme zejména nízkou hmotností a krátkou dobou nabíjení - pouze 50 minut. Přehledný LED ukazatel Vás informuje o stavu nabití akumulátoru.

  Nabitý akumulátor vydrží (podle druhu přístroje) až 480 minut v provozu. V řadě Easy Flex máte na výběr kromě sekačky i další nástroje - strunovou sekačku, nůžky na živý plot, řetězovou pilu nebo stavební radiomagnetofon nebo LED svítilnu.

 • AL-KO Energy Flex
  Srdcem je 40 V Li-Ion akumulátor s kapacitou 4,0 Ah nebo volitelně 40 V Li-Ion akumulátor s kapacitou 5,0 Ah. Vedle moderního designu zaujme i krátkou dobou nabíjení - pouze 1,5 hodiny (4 Ah), resp. 2,0 hodiny (5 Ah). Přehledný LED ukazatel Vás informuje o stavu nabití akumulátoru.

  S plně nabitým akumulátorem lze podle druhu zařízení pracovat až 120 minut.

  S výrobky řady Energy Flex budete díky variabilním nástavcům připraveni na jakoukoli práci na zahradě. Ať už u země nebo vysoko ve větvích - se strunovými sekačkami , nůžkami na živý plot či výškovými prořezávači jde každá práce rychle od ruky - navíc bez obtěžujících kabelů, hluku a emisí.

 • AL-KO Power Flex
  Srdcem je 42 V Li-Ion akumulátor s kapacitou 7,5 Ah. Vedle moderního designu zaujme i vysokým výkonem a relativně krátkou dobou nabíjení - pouze 2,5 hodiny.

  S plně nabitým akumulátorem lze podle druhu zařízení pracovat až 200 minut.

  S výrobky řady Energy Flex budete díky variabilním nástavcům připraveni na jakoukoli práci na zahradě. Ať už u země nebo vysoko ve větvích - se strunovými sekačkami, nůžkami na živý plot či výškovými prořezávači jde každá práce rychle od ruky - navíc bez obtěžujících kabelů, hluku a emisí.AL-ko easy flex, power flex, energy flex


Produktů na stranu: 12, 24, 72

AL-KO Pila řetězová akumulátorová CS 4030 Energy Flex (bez baterie a nabíječky) ***

AL-KO Pila řetězová akumulátorová CS 4030 Energy Flex (bez baterie a nabíječky) ***
+ Dárek: Olej na řetěz Vaší nové pily
4 490 Kč
Akumulátorové motorové pily - řady AL-KO ENERGY FLEX - nabízejí díky svému designu nejen perfektní vzhled, ale díky výkonným ...
Produktů na stranu: 12, 24, 72
 

           © 2004 – 2023                Zelené údolí   nákup v klidu a pokoji           povolit cookies - více informací