CZ Plants | Seeds-Mall

- AGRO CS
- AL-KO
- BORNEO EXOTICS
- BOOM 
- GARDENA 
- HG international 
- Jungle Gym 
- LIMS 
- Motip Dupli 
- NORMAN 
- Orbit USA 
- PET´S 
- SOLO GmbH
- VALA Rožnov 


                       ...a další

----------------------------------

ZNAČKY+VÝROBCI
a jejich zařazení

----------------------------------

SPOLUPRACUJEME D-TEST

Paysec


ShopCentrik - Internetový obchod, internetové obchody, B2C, B2B


Závlahový systém ORBIT USA


JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU O ZÁVLAHU ORBIT USA

Jsme velmi potěšeni, že jste projevili zájem o instalaci automatického systému zavlažování právě od společnosti Orbit Irrigation Products, Inc. z USA. Tato společnost se řadu let zabývá výrobou prvků pro zavlažovací systémy, které jsou oblíbeny zejména pro svou spolehlivost a pokrokovou konstrukci.


Zavlažovací systémy Orbit USA si jste schopni sestavit jednoduše sami.
Realizací svépomocí ušetříte až 60% nákladů na pořízení profesionální automatické závlahy. Tento způsob realizace závlah je běžný nejenom již v USA a Kanadě. Na základě zkušeností jsme do nabídky zařadili i některé další výrobky od renomovaných výrobců, které vhodně doplňují celý systém automatické závlahy. Pro zavedení a montáž automatického zavlažovacího systému Orbit je zpracován Samostatný návod, který na požádání obdržíte rovněž u nás (emailem..). U složitějších zařízení tohoto systému (jako je řídicí jednotka, elektroventily, rozstřikovače, apod.) jsou k dispozici samostatné návody v českém jazyce, potřebné pro jejich obsluhu, zapojení a údržbu a technické listy jednotlivých komponentů systému na CD disku. Tyto zavlažovací systémy slouží v zahraničí i při minimální údržbě již řadu let.


Jestliže po prostudování námi zaslaných materiálů budete mít vážný zájem, kontaktujte ZeleneUdoli.cz o další podrobnosti.

 

Orbit - prvky zavlazovaciho systemu 1

 

 

Orbit - volba vysky rozstrikovacu

 

Orbit - navrh rozmisteni rozstrikovacu

 

 

Výhoda: v případě, že po sestavení závlahy z komponentů zakoupených u nás Vám některé zbydou (nepoužité v původním obalu), tyto můžete do 14-ti dnů zaslat zpět oproti 100% vrácení Kč. 

 

 

 

Rádi Vám poskytneme další informace a pomůžeme při kompletaci objednávky. O výše popisované materiály nám napište na email info@zeleneudoli.cz. Obratem Vám tyto doručíme.

 

 

ZeleneUdoli.cz

Allca Way, s.r.o.
 U Důlňáku 466/79

717 00 Ostrava - Bartovice
TEL:  (+420) 840 333 334
GSM: (+420) 773 176 370
FAX:  (+420) 595 171 790
Email: info@zeleneudoli.cz

Skype: zeleneudoli.cz-eshop

IČ:  27833470
DIČ:  CZ27833470


Vaše jméno:

Text:
E-mail:


Logo_zeleneudoli.cz © 2004 – 2015  ZELENEUDOLI.CZ - nákup v klidu a pokoji | email: info@zeleneudoli.cz - tel.: 840 333 334 , 773 176 370 | Online prodej   
Všechna práva vyhrazena. Provozuje Allca Way, s.r.o.


 

 


Partnerské weby: | czplants.com | fingercots.eu | seeds-mall.com | tattoo-spray.cz | rostliny.net | klikniakup.cz | zelenydesign.cz |


 

! O nás ...  ! Nákupní rádce...  ! Reklamační řád ...  ! Kontakty ...  ! Mapa webu ...  ! Výměna odkazů ...