CZ Plants | Seeds-Mall

- AGRO CS
- AL-KO
- BORNEO EXOTICS
- BOOM 
- GARDENA 
- HG international 
- Jungle Gym 
- LIMS 
- Motip Dupli 
- NORMAN 
- Orbit USA 
- PET´S 
- SOLO GmbH
- VALA Rožnov 


                       ...a další

----------------------------------

ZNAČKY+VÝROBCI
a jejich zařazení

----------------------------------

SPOLUPRACUJEME D-TEST

Paysec


ShopCentrik - Internetový obchod, internetové obchody, B2C, B2B


Přátelé Zeleného údolí - SOLO GmbH

 

 

Inovace a kvalita jsou základními pilíři strategického rozvoje 

Díky této firemní filosofii je SOLO již 60 let špičkovým dodavatelem na domácí - německé, ale i světové trhy. Aby značka SOLO posilovala a dále se vyvíjela jako silná prvotřídní značka, je určující i pro naše budoucí jednání.

 


Již v roce 1949 představilo SOLO sekačku s bočním výhozem se šířkou záběru 53 cm! A od té doby vyvíjí sekačky, které stále znovu stanoví nová měřítka v péči o trávník. Prvotřídní kvalita, mimořádná spolehlivost, ekologické materiály a vysoký bezpečnostní standard - to jsou záruky dlouhé životnosti sekaček SOLO.


Myšlenka zakladatelů firmy SOLO, pánů Heinze a Hanse Emmerichových použít k rozprašování prostředků proti škůdcům místo tlakového čerpadla stlačený vzduch, prorazila během několika let značce SOLO cestu na pozici předního světového výrobce rosičů!
Dnes byste nenašli žádný pěstitelský  obor, který by při ochraně rostlin nepoužíval stroje SOLO.


Z této doby pochází také první vyžínač nesený na zádech s pevným hřídelem pohonu. Myšlenka, jak usnadnit statisícům lidí těžkou práci s kosou použitím malého dvoutaktu značky SOLO, již tehdy rozvinula příkladnou kreativitu inženýrů firmy SOLO. Dnes z toho má užitek tisíce zákazníků po celém světě.


Pramáti všech motorových pil s přímým pohonem v Evropě je pila SOLO REX z roku 1958! Revoluční přímý pohon SOLO přestal používat do té doby nezbytnou převodovku, a tím došlo ke snížení hmotnosti motorové pily.
Odstraněním převodovky navíc umožnilo mnohem vyšší otáčky motoru a v souhře s hoblovacím řetězem použitým poprvé v sériové výrobě, byl zdojnásoben řezný výkon.
Dnes značka SOLO navazuje svou novou řadou profesionálních pil na úspěchy uplynulých let a opět nechává vyniknout umění a inovačnímu potenciálu německých inženýrů v novém červeno-stříbrném designu.

 Přehled sortimentu Solo

 

 


Sídlo společnosti v SRN - Sindelfingen

 

 

 


 www.solopraha.cz

Logo_zeleneudoli.cz © 2004 – 2014  ZELENEUDOLI.CZ - nákup v klidu a pokoji | email: info@zeleneudoli.cz - tel.: 840 333 334 , 773 176 370 | Online prodej   
Všechna práva vyhrazena. Provozuje Allca Way, s.r.o.


 


Partnerské weby: | czplants.com | fingercots.eu | seeds-mall.com | tattoo-spray.cz | rostliny.net | klikniakup.cz | zelenydesign.cz |


 

! O nás ...  ! Nákupní rádce...  ! Reklamační řád ...  ! Kontakty ...  ! Mapa webu ...  ! Výměna odkazů ...