CZ Plants | Seeds-Mall

- AGRO CS
- AL-KO
- BORNEO EXOTICS
- BOOM 
- GARDENA 
- HG international 
- Jungle Gym 
- LIMS 
- Motip Dupli 
- NORMAN 
- Orbit USA 
- PET´S 
- SOLO GmbH
- VALA Rožnov 


                       ...a další

----------------------------------

ZNAČKY+VÝROBCI
a jejich zařazení

----------------------------------

SPOLUPRACUJEME D-TEST

Paysec


ShopCentrik - Internetový obchod, internetové obchody, B2C, B2B


Přátelé Zeleného údolí - GARDENA


Firma GARDENA působí na českém trhu již od roku 1995! Byla založena 28. prosince 1992 německou firmou Kress + Kastner AG. Před 4 lety se firma přestěhovala do Brna - Tuřanka, kde v pronajatých prostorách vytvořila dostatečné zázemí pro své zákazníky. Kromě skladových a kancelářských prostor se zde nachází servisní středisko a poradenské centrum, v kterém naši technici rádi zodpoví Vaše dotazy, event. výrobky předvedou.

Jednatelem společnosti je pan Franz Leitner, prokuristkou paní Mg. Eva Kováčiková. V současné době má firma 30 zaměstnanců.

Výrobky značky GARDENA se dostávají do povědomí českých a slovenských zákazníků jako výrobky vysoké kvality.


Dostatečné a vhodné zavlažovaní v zahradě, na balkóně a ve sklenících je možné zabezpečit a ulehčit díky výrobkům a systémům pro zavlažování od firmy GARDENA. Velký počet pomocníků nabízí vedle postřikovačů, sprch nebo dokonce zahradních sprch, které se dají snadno a rychle připojit ("klick and go") přes OGS (Original GARDENA systém) na zahradní hadici, různé zadešťovače na zavlažování od velkých po malé plochy.

To, že zahrada potřebuje mnoho péče, ví snad každý zahradník. Ať se jedná o pravidelné stříhání živého plotu, stromů nebo květin v pravidelných rozestupech nebo jejich tvarování, provzdušnění a rytí půdy, péči o trávník, práce s rostlinami nebo sběr úrody. A od toho tu jsou zahradní nástroje firmy GARDENA.Internetový obchod WWW.ZELENEUDOLI.CZ patří mezi výhradní e-shopy produktů GARDENA, tudíž zde naleznete 95 % sortimentu k okamžitému zaslání a zbylých 5 % (profisystémy Gardena) s možností jejího doobjednání.

Sortiment GARDENA naleznete přehledně v následujících kategoriích:

 

ZeleneUdoli.cz

Allca Way, s.r.o.
 U Důlňáku 466/79

717 00 Ostrava - Bartovice
TEL:  (+420) 840 333 334
GSM: (+420) 773 176 370
FAX:  (+420) 595 171 790
Email: info@zeleneudoli.cz

Skype: zeleneudoli.cz-eshop

IČ:  27833470
DIČ:  CZ27833470


Vaše jméno:

Text:
E-mail:


Logo_zeleneudoli.cz © 2004 – 2015  ZELENEUDOLI.CZ - nákup v klidu a pokoji | email: info@zeleneudoli.cz - tel.: 840 333 334 , 773 176 370 | Online prodej   
Všechna práva vyhrazena. Provozuje Allca Way, s.r.o.


 

 


Partnerské weby: | czplants.com | fingercots.eu | seeds-mall.com | tattoo-spray.cz | rostliny.net | klikniakup.cz | zelenydesign.cz |


 

! O nás ...  ! Nákupní rádce...  ! Reklamační řád ...  ! Kontakty ...  ! Mapa webu ...  ! Výměna odkazů ...