CZ Plants | Seeds-Mall

- AGRO CS
- AL-KO
- BORNEO EXOTICS
- BOOM 
- GARDENA 
- HG international 
- Jungle Gym 
- LIMS 
- Motip Dupli 
- NORMAN 
- Orbit USA 
- PET´S 
- SOLO GmbH
- VALA Rožnov 


                       ...a další

----------------------------------

ZNAČKY+VÝROBCI
a jejich zařazení

----------------------------------

SPOLUPRACUJEME D-TEST

Paysec


ShopCentrik - Internetový obchod, internetové obchody, B2C, B2B


Květinové Multicote 6M 12 ks x 7 g


Z kategorií: Ostatní hnojiva

Výrobce: FLORIA

Záruční doba: 24 měsíců
Doba dodání: 6 dní
Kód zboží: ac008204
91 Kč 
+ příplatek na dopravu: 149 Kč Doprava - PPL

Parametry
Doporučené dávkování: 10 g k rostlině

Popis

specifikace: dlouhodobě působící univerzální hnojivo MULTICOTE 6M v tabletové podobě je „inteligentní“ hnojivo zásobující rostlinu živinami po dobu šesti měsíců v množství takovém, které přesně odpovídá nárokům rostlin na rovnoměrný a zdravý růst.
MULTICOTE 6M jsou homogenní NPK granule povrchově obalené ve speciálně propustné membráně.
Živiny jsou postupně uvolňovány přes membránu do půdy a následně přijímány kořeny rostlin. Díky složení povrchového obalu nemohou být živiny vyplaveny při zálivce. Uvolňování živin ovlivňuje teplota půdy nebo substrátu. Nepůsobí na ně jiné vlivy (pH, půdní vlhkost nebo mikrobiální aktivita). Použití dlouhodobě působících hnojiv je velmi jednoduché. Je určeno pro ty pěstitele, kteří chtějí dát rostlinám to nejlepší a přitom nemají možnost nebo čas přihnojovat klasickým způsobem. Tabletová forma navíc usnadňuje dávkování. 

   840 333 334 nebo 773 176 370 jsou naše telefonní linky, na kterých Vám rádi zodpovíme jakýkoli dotaz týkající se tohoto zboží. Taktéž na těchto telefonech můžete zboží pohodlně objednat.

 

 


  v případě nákupu naší zahradní techniky Vám po předchozí domluvě garantujeme svoz do servisu na záruční opravu zdarma naší dopravou.

Informace o výrobci:

 

Floria – pěstování pro radost a bez námahyMožná se zdá, že málokdo svým rostlinám může dát tolik péče a pozornosti, kolik si zaslouží. Možná se zdá, že nelze mít své okolí krásné a zdravé bez každodenní pravidelné péče.

Právě proto spatřila světlo světa značka Floria, aby pomohla k jednodušší, ale neméně účinné péči o milované rostliny.
Výrobky Floria se vyznačují vysokou kvalitou a špičkovým zpracováním vstupních surovin. Jsou zárukou profesionálních výsledků v pěstování rostlin.

Proč produkty Floria
To, co skutečně odlišuje výrobky Floria od ostatních, jsou například hydratační složka Aqua Cell, přírodní hnojivo Guano, mikroprvky u kapalných a krystalických hnojiv, jílová složka bentonit u substrátů nebo kompletní výrobky zjednodušující péči, např. inteligentní dlouhodobě působící hnojiva Multicote nebo Multigreen.

Floria myslí nejen na rostliny, ale také na jejich pěstitele. Floria je synonymem věrného rádce, na jehož rady, tipy a zkušenosti se při pěstování rostlin můžete spolehnout.

 

ZeleneUdoli.cz

Allca Way, s.r.o.
 U Důlňáku 466/79

717 00 Ostrava - Bartovice
TEL:  (+420) 840 333 334
GSM: (+420) 773 176 370
FAX:  (+420) 595 171 790
Email: info@zeleneudoli.cz

Skype: zeleneudoli.cz-eshop

IČ:  27833470
DIČ:  CZ27833470


Vaše jméno:

Text:
E-mail:


Logo_zeleneudoli.cz © 2004 – 2015  ZELENEUDOLI.CZ - nákup v klidu a pokoji | email: info@zeleneudoli.cz - tel.: 840 333 334 , 773 176 370 | Online prodej   
Všechna práva vyhrazena. Provozuje Allca Way, s.r.o.


 

 


Partnerské weby: | czplants.com | fingercots.eu | seeds-mall.com | tattoo-spray.cz | rostliny.net | klikniakup.cz | zelenydesign.cz |


 

! O nás ...  ! Nákupní rádce...  ! Reklamační řád ...  ! Kontakty ...  ! Mapa webu ...  ! Výměna odkazů ...