CZ Plants | Seeds-Mall

- AGRO CS
- AL-KO
- BORNEO EXOTICS
- BOOM 
- GARDENA 
- HG international 
- Jungle Gym 
- LIMS 
- Motip Dupli 
- NORMAN 
- Orbit USA 
- PET´S 
- SOLO GmbH
- VALA Rožnov 


                       ...a další

----------------------------------

ZNAČKY+VÝROBCI
a jejich zařazení

----------------------------------

SPOLUPRACUJEME D-TEST

Paysec


ShopCentrik - Internetový obchod, internetové obchody, B2C, B2B


Garance nákupu

 

Garance nákupu uděleno portály Heureka.cz a PaySec.cz

 

Jak to funguje?


 

ZeleneUdoli.cz získalo Pečeť Garance nákupu a zlaté logo Ověřeno zákazníky, a to díky dlouhodobě stabilní spokojenosti velkého počtu ověřených zákazníků.
Tato Garance je společná snaha nákupního rádce Heureka.cz a internetové platby PaySec o vyzdvihnutí spolehlivých obchodů, u kterých se nemusíte bát nakupovat. Při nákupu jako registrovaný uživatel Heureka.cz nebo pokud zaplatíte svým PaySec Kontem, garantují Vám tyto společnosti vrácení peněz až do výše 10 000 Kč, pokud by obchod nesplnil své zákonné povinnosti.

 


Co musí splnit uživatel Heuréky?

Než-li se rozhodnete pro obchod, kde zboží nakoupíte, ujistěte se, že jste přihlášeni do svého účtu. Poznáte to podle své přezdívky, která musí být uvedena v pravé horní části stránky Heureka.cz. Jako přihlášený uživatel poté vyberte produkt a obchod, ve kterém si zboží nakoupíte a kliknutím do e-shopu s touto ikonkou bude Váš nákup garantován do výše 5 000 Kč.

 


Co musí splnit majitel PaySec Konta?

Nakupte ve kterémkoliv z obchodů v seznamu Garantovaných obchodů www.garancenakupu.cz a zaplaťte svým PaySec Kontem. Váš nákup je garantován do výše 5 000 Kč.

 


Lze tyto dvě možnosti kombinovat?
Ano! Pokud využijete Heuréku jako přihlášený uživatel a zaplatíte PaySecem, Váš nákup je garantován do výše 10 000 Kč.

 


Proti čemu Vás Garance chrání?
Garance nákupu chrání zákazníka proti hlavním případům, kdy by mohl přijít o peníze: pokud mu internetový obchod nedodá zboží zaplacené předem, dodá zcela jiné zboží, nebo nevrátí peníze za zboží oprávněně vrácené ve 14-denní lhůtě.

V žádném případě systém Garance nenahrazuje běžnou komunikaci s obchodem například o opožděném dodání, žádostech o reklamaci, nebo při nespokojenosti s Vámi vybraným produktem. Vždy komunikujte jako první s obchodem. Garance je pouze posledním řešením, pokud obchod odmítá svou chybu napravit a zajišťuje to, abyste nepřišli o své již zaplacené peníze.

 


Jak uplatním Garanci?
Prvním krokem je vyplnění online $form$uláře, na základě kterého se prověří Vaše žádost. Primární snahou Heureka.cz bude vyřešit situaci jako nezávislý arbitr, tedy posoudit situaci z obou stran a zjistit, kde se stala chyba. Pokud se potvrdí, že jste byl/a pravděpodobně poškozen/a nezákonným jednáním a obchod situaci nenapraví, je nutné postoupit případ Policii ČR a Heureka.cz Vám vrací garantovanou částku. Podrobnosti uplatnění naleznete v Podrobných podmínkách garance.

 

 


 


Garantovaný nákup

 

 

 

ZeleneUdoli.cz

Allca Way, s.r.o.
 U Důlňáku 466/79

717 00 Ostrava - Bartovice
TEL:  (+420) 840 333 334
GSM: (+420) 773 176 370
FAX:  (+420) 595 171 790
Email: info@zeleneudoli.cz

Skype: zeleneudoli.cz-eshop

IČ:  27833470
DIČ:  CZ27833470


Vaše jméno:

Text:
E-mail:


Logo_zeleneudoli.cz © 2004 – 2015  ZELENEUDOLI.CZ - nákup v klidu a pokoji | email: info@zeleneudoli.cz - tel.: 840 333 334 , 773 176 370 | Online prodej   
Všechna práva vyhrazena. Provozuje Allca Way, s.r.o.


 

 


Partnerské weby: | czplants.com | fingercots.eu | seeds-mall.com | tattoo-spray.cz | rostliny.net | klikniakup.cz | zelenydesign.cz |


 

! O nás ...  ! Nákupní rádce...  ! Reklamační řád ...  ! Kontakty ...  ! Mapa webu ...  ! Výměna odkazů ...