CZ Plants | Seeds-Mall

- AGRO CS
- AL-KO
- BORNEO EXOTICS
- BOOM 
- GARDENA 
- HG international 
- Jungle Gym 
- LIMS 
- Motip Dupli 
- NORMAN 
- Orbit USA 
- PET´S 
- SOLO GmbH
- VALA Rožnov 


                       ...a další

----------------------------------

ZNAČKY+VÝROBCI
a jejich zařazení

----------------------------------

SPOLUPRACUJEME D-TEST

Paysec


ShopCentrik - Internetový obchod, internetové obchody, B2C, B2B


1. O nás

 

 

>> TRADICE A ZKUŠENOSTI OD r. 2004 <<

V náš prospěch hovoří datum založení internetového obchodu ZeleneUdoli.cz: březen 2004 ! a překročení počtu vyřízených objednávek: 28.000 ! O spokojenosti našich zákazníků se dočtete v našich referencích. Zákonnou lhůtu pro vrácení nepoužitého zboží zakoupeného v ZelenémÚdolí.cz jsme zvýšili ze 14 na 21 dní !


>> ŠIROKÝ SORTIMENT << 

Na stránkách internetového obchodu ZeleneUdoli.cz  naleznete nejširší sortiment zahradnického, hobbystického a chovatelského zboží na českém internetu. Zavázali jsme se neustále doplňovat sortiment tak, abychom vždy převyšovali ostatní internetové, ale i kamenné obchody. Pokud navíc nenaleznete na našich stránkách v daném oddělení zboží, o které máte zájem, v drtivé většině případů jsme schopni Vám jej zajistit ve stejné dodací lhůtě a za stejných cenových podmínek jako u vystaveného zboží. Stačí nás kontaktovat./ náš web je zároveň i naší výstavní a prodejní "plochou", tak jak ji znáte z jiných kamenných obchodů - na naši fyzické adrese tudíž nenaleznete prodávané zboží /


 

>> SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ, CENY <<

Prioritou pro nás vždy bylo spolupracovat jen s těmi největšími a nejspolehlivějšími dodavateli - Přáteli Zeleného údolí, což se nám rozhodně podařilo ke spokojenosti zákazníků. Díky této skutečnosti Vám můžeme nabídnout veškeré zboží za ceny, které se velmi blíží cenám VELKOOBCHODNÍM. V poměru k nadstandardním službám, které poskytujeme, jsou bezkonkurenční.

 

>> DOBA DODÁNÍ <<

Pokud si dobře všimnete, tak u každého zboží je poznámka "Dostupnost". Ta označuje dobu, za kterou doručíme Vámi objednané zboží na uvedenou adresu. I přesto, že komunikujeme s našimi dodavateli on-line, může se bohužel stát, že zrovna některé Vámi objednané zboží nebude právě skladem a my nebudeme schopni Vám objednané zboží dodat do uvedené doby dodání. Proto Vás s omluvou budeme informovat o aktuálním termínu doručení. Samozřejmostí je poskytnutí odpovědi na Váš kdykoli zaslaný dotaz na stav vyřízení Vaší objednávky.   

 

 

>>  PŘEHLEDNÝ  A JEDNODUCHÝ SYSTÉM <<

V našem internetovém obchodě ZeleneUdoli.cz máte k dispozici velmi přehledné a jednoduché vyhledávání jednotlivých položek, a to jak formou fulltextového, tak parametrického-rozšířeného vyhledávání. Můžete tak nalézt zboží přesně podle Vámi zadaných parametrů či značky. Dále máte k dispozici modul Porovnání, díky kterému si můžete přehledně zobrazit několik produktů vedle sebe a porovnávat jejich klady a zápory.

 

>> SERIÓZNOST<<

Hlavním cílem našeho internetového obchodu ZeleneUdoli.cz je naprostá spokojenost zákazníka. Vždy se proto snažíme v maximální možné míře vyjít vstříc Vašim požadavkům. Jestliže se tedy vyskytne jakýkoliv problém, či pokud budete chtít poradit při Vašem výběru, vždy se můžete s důvěrou na nás obrátit. Jsme Vám kdykoliv dispozici na e-mailové adrese info@zeleneudoli.cz nebo na telefonech 840 333 334 , 773 176 370.
ZeleneUdoli.cz není e-shop, který by před Váma chtěl cokoli skrývat. Například kontakt na nás (provozovatele) naleznete na našem webu na 6-ti místech!

 

 

>> SLEVY A VÝHODY <<

Téměř v každé sortimentové kategorii se vyskytují námi vytvořené skupiny zboží: zboží v setu. Toto zboží je zde zařazováno s nezanedbatelným procentuálním ponížením, než kdyby jste jej kupovali jednotlivě zvlášť. Stačí si jen vybrat, o co máte zájem a potom se podívat buď to do pravé boxu: "Zboží v setu" a nebo do vyhledávání zadat přesný název zboží o které máte zájem a systém Vám jej nalezne.   

 

Dále prakticky po celý rok probíhají v našem internetovém obchodě soutěže, ve kterých můžete vyhrát zajímavé ceny. 


 

ZeleneUdoli.cz Vám tímto přeje pohodlný nákup!!

 


 

 

 

ZeleneUdoli.cz

Allca Way, s.r.o.
 U Důlňáku 466/79

717 00 Ostrava - Bartovice
TEL:  (+420) 840 333 334
GSM: (+420) 773 176 370
FAX:  (+420) 595 171 790
Email: info@zeleneudoli.cz

Skype: zeleneudoli.cz-eshop

IČ:  27833470
DIČ:  CZ27833470


Vaše jméno:

Text:
E-mail:


Logo_zeleneudoli.cz © 2004 – 2015  ZELENEUDOLI.CZ - nákup v klidu a pokoji | email: info@zeleneudoli.cz - tel.: 840 333 334 , 773 176 370 | Online prodej   
Všechna práva vyhrazena. Provozuje Allca Way, s.r.o.


 

 


Partnerské weby: | czplants.com | fingercots.eu | seeds-mall.com | tattoo-spray.cz | rostliny.net | klikniakup.cz | zelenydesign.cz |


 

! O nás ...  ! Nákupní rádce...  ! Reklamační řád ...  ! Kontakty ...  ! Mapa webu ...  ! Výměna odkazů ...